Випікання в питних келихах - тепло проти фарби з логотипом, інші питання


6

Я раніше робила цей шоколадний торт Гіннеса (Найджела Лоусон) . Це смачно і добре виглядає. Але це виглядало б навіть краще, запечене в пінтових келихах (або в половині пінти). Це вологий пиріг з повільним випіканням, тому слід досить прощати час готування. Що слід врахувати, перш ніж робити експеримент? Речі, про які я придумав:

  • Скло розбивається від тепла.

    Очевидно, це ризик. Я вважаю, що це буде невеликим ризиком, якщо я поставлю келихи на холодну, товсту форму для випічки, щоб вони поступово прогрівалися без термічного удару. Якщо хтось спробував це і довів мене неправильно, я хотів би знати.

  • Фарба на склі.

    Найкраще було б використовувати келих Гіннеса. Але що було б із пофарбованим логотипом у духовці?

Що я не придумав?


1
Напевно, простіше її випікати звичайно, а потім вирізати так, щоб підходити до келихів. Буде темніше і
подібніше

Що ви маєте на увазі під «врахуванням»? Обидва сценарії (розбиття скла та знебарвлення логотипу) цілком можливі. Але ймовірність не є ні "такою низькою, що практично ніколи не відбудеться", ні "такою високою, що буде практично завжди". Отже, все, що вам потрібно знати, - це "я хочу ризикувати окулярами", на що ми не можемо відповісти.
румчо

@rumtscho Я радий ризикувати окулярами, які я б спеціально придбав. Я б більше хвилювався, коли фарба палить і впливає на аромат, хоча, мабуть, буде запах, що видається.
Кріс Х

У мене немає окулярів Гінесса, але в логотипах пивних келихів у мене є фарба зовні, тому я не розглядав цей сценарій.
румчо

1
Крім того, спалювання полімерів у вашій духовці може бути проблемою безпеки харчових продуктів, навіть якщо на смак це не вплине.
rackandboneman

Відповіді:


8

Те, що ви хочете зробити, було зроблено успішно. Тут є відео та інструкції:

Торт Гіннеса запечений у келихах Гіннеса

Я вважаю, що найбільший ризик теплового шоку виникне, коли ви виймете пиріжки з духовки. Не виймайте келихи з форми для запікання і не кладіть на прохолодну стільницю (це може зламати трохи теплозахисного скла). Остудіть у сковороді для запікання на охолоджуючій стійці або на горщику / рушнику.

Що стосується пофарбованого логотипа на склі, якби воно вироблялося на комерційній основі, логотип був би нагрітий / випіканий, тому тепло у вашій духовці не повинно бути проблемою.


1
Вам, мабуть, пощастило з Google, ніж я. Я зробив пошук зображень, а також звичайний пошук
Кріс Х

Google і я - хороші друзі;)
Деббі М.

Я думаю, це залежить від того, логотип - це аплікація чи насправді намальований / тощо. на. Аплікації можуть бути не настільки жаростійкими; Зрештою, вони часто пошкоджуються набагато менш турбуючими температурами в посудомийній машині. І - я б вагався перекласти "це було зроблено раніше" на "це безпечно зробити", багато багатьох багатьох випадків "не намагайся цього робити вдома" випадків, не погоджуючись з цим ...
Джо М

"логотип був би оброблений / нагрітий, тому тепло у вашій духовці не повинно бути проблемою." Наскільки ми знаємо, що це може бути звичайна шовкографія, чи є у вас документація про процеси, які зазвичай використовуються та / або використовуються компанією Guiness?
rackandboneman

Миючий засіб для посудомийної машини @JoeM у гарячій воді може легко вплинути на друк / фарбу, яка не переносить сухе тепло (наприклад, посуд з керамічної запіканки з фарбою над глазур'ю). Однак я натрапив на запечені промислові фарби, які починають курити при 120 ° C, а також інші, яким потрібно затвердіти понад 150 ° C, тому я насторожився. Навіть тиснені окуляри на них мають певний принт. Можливо, звичайний стакан був би дорогою
Кріс Х

4

Використання питних склянок або навіть консервних банок загрожує розтріскуванню, розливу, вибуху або руйнуванню скла. Навіть консервна банка не створена, щоб витримати температуру духовки вище 120 C / 250 F градусів. Правда, це зроблено, випікання пиріжків в банку, призначених для консервації. Набагато безпечніше було б використовувати контейнери із загартованого скла, призначені для витримки температури духовки до 300 ° C / 572 ° F, таких, як ці рамекіни на Амазонії .

@ElendilTheTall має найкращий підхід: спекти торт і упакувати його у свій прекрасний повний набір келихів Гіннеса.


Попередження справедливі, тому +1. Але у мене часто є скло-стерилізований скляний посуд, для якого звичайний підхід - починати в холодній духовці, але добре працює, тому холодний стакан не ставиться на гарячу полицю.
Кріс Х

1

Я б хвилювався, що він не підніметься і встановиться правильно. Скло пінта не є рівномірним. Дно буде встановлено до початку. Є хороший шанс, що ти опинишся на кшталт розплавленого торта лави - це не обов'язково погано, але, можливо, не те, що ти шукаєш. (І я б дуже обережно ставив його до гарячого: люди очікують торкнутися склянки, яка буде дуже гарячою.)

Ви можете спробувати приготувати його на водяній бані, що також захистить логотип. (Якщо ви зможете знайти його з травленим, а не намальованим логотипом, він би пережив жар духовки.) Зверху в кінці може бути трохи липко; Можливо, хвилина під бройлером (але встановлена ​​на нижній стійці для захисту скла) виправить це.


Я не збираюся подавати його гарячим, оскільки для завершення вигляду потрібна обмерзання. Встановлення швидкості - хороший момент. Мене більше хвилювало надто швидке приготування їжі, але інший спосіб може бути важливішим, як ви пропонуєте
Кріс Х

2
Я трохи розгублений, чому ви думаєте, що внизу буде встановлено перше місце. Коли ви випікаєте у справжньому скляному посуді для випічки, то напевно встановлюється спочатку, а потім нижній і краї, а останній - середина. Нерівне скло може трохи перемістити речі між дном і сторонами, але я не впевнений, що бачу, як це зробить нижню частину спочатку.
Каскабель

Скло з пінтами вужче внизу, ніж вгорі, і я б занепокоєний, що він встановиться занадто швидко.
Джошуа Енгель

0

Поставити келихи на холодну, товсту форму для випічки, було б більше теплового напруження.

Ваша найкраща ставка - не розігрівати і дати охолонути в духовці.
Не найкраще для торта, але найкраще для келиха

Скло є досить жаростійким


Як було б більше термічного напруження помістити холодну склянку на холодну форму для випічки, ніж поставити ту саму склянку на гарячу духовку?
Кріс Х

@ChrisH У гарячій духовці ви можете ввести диференціальну температуру, якщо товстий лист для випічки не мав такої ж температури, як скло. І я пропоную вам ні в якому разі не розігрівати.
папараццо

2
@ChrisH Холодний лист для випічки не затримається довго. Він нагріється досить швидко (метал - хороший провідник, і ви дали йому велику площу поверхні), а потім передавати тепло в нижню частину склянки ефективніше, ніж повітря. (Зрозуміло, що б ви не робили, у вас все ще спостерігається теплова напруга, що зовнішня склянка нагрівається, а внутрішня - <100 С завдяки тісто для пирога, тому я не впевнений, що найбільша проблема - це випічка .)
Каскабель

0

Який тип скла? Якщо це боросилікатне скло (його використовують у скляному посуді для лабораторних виробів та заготовці для виготовлення кухонного посуду PYREX перед продажем торгової марки PYREX) У вас не повинно виникнути жодних проблем, якщо ви обережно поводитеся зі скляним посудом (Боросилікатне скло трохи крихкіше, ніж звичайне содове вапно але має кращі теплові властивості, що робить його хорошим вибором для використання в печах та деяких печах). Скло з содовим вапном також може бути прийнятним, якщо воно загартоване, але воно вимагає іншого типу догляду, оскільки воно менш крихке під дією, але більш уразливе для теплових ударів.


1
Це стандартний пінт-скло ... яке просто звичайне скло.
Catija
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.