Вм’ятини в тісто для піци


8

Днями я зайшов до PapaJohns і помітив, що у них був валик, на якому були шипи, і вони розкачували його на тісті, щоб зробити якісь враження в тісті.

Минулих вихідних я вирішив взяти виделку і спробувати її, і я зробив вм'ятини по всьому тісту.

Я зазвичай не роблю вм’ятини, що потрібно робити вм’ятини?

Один з членів моєї родини теоретизував, що це може дозволити тепла швидше подорожувати і допомогти в приготуванні їжі.

Я маю враження, що тісто було м'якшим колись, але я не знаю, психосоматичне це чи ні.

Що насправді робить невелике враження від тіста для піци?2
Насправді не дублікат. Стикування тіста пробиває отвори на всьому протязі. Покладіть відступи в хлібне тісто трохи інакше.
Собачатіна

Відповіді:


9

Хлібне тісто переживає "весну в духовці". Тобто вода в тісті перетворюється на пару і дає деякий швидкий, додатковий підйом, коли тісто вперше поміщається в гарячу духовку.

Для більшості хлібів весна духовка - це дуже гарна річ. Для густих плоских хлібів, як фокачча та піца, це не дуже добре. Навесні або будь-який інший підйом зробить тісто більше не плоским хлібом.

Покладати вм'ятини в плоскі хліби - це просто допомогти зберегти їх рівними, коли вони випікаються. На відміну від тіста для кондитерських виробів, де стикування пробиває тісто і дозволяє виходити парою, стикування в хлібне тісто не повинно прорізатися шарами, а просто залишати відступи.

Піцу не завжди потрібно стикувати, оскільки маса начинок достатня, щоб вона залишалася рівною. Я не стикую тісто для піци.

Відступи також хороші тим, що вони збільшують площу поверхні для тостів і тримаються за начинками, такими як оливкова олія на фокаччі, але я не вірю, що це їх головне призначення.


1

Я маю досвід роботи з Доміно, але мені сказали, що метод для папи Джона дуже схожий.

Ми використовували шиповий валик лише для певного типу піци (прямокутний Artisan), який більше не робиться. Хоча це було при нагоді, використовувалося на недостатньо захищеному тісті, воно не те, що потрібно.

Належне розтягнення тіста, що належним чином перевіряє, запобігає утворенню великих бульбашок, перебуваючи в духовці. Шипчастий валик може використовуватися для "обмацування", а також допоможе запобігти бульбашкам у тісті, які не були правильно підготовлені.

Найкраща піца - це тісто, яке виготовляється з тіста, яке вийшло з холодильника досить довго, щоб дріжджі активізувались і виростали, але не надто довго (зазвичай пару годин, ще пару, необхідні для тіста, свіжого поза вантажівкою).

Коли це тісто майстерно розтягується у формі, воно не потребує шипкового валика, і його використання може фактично перешкодити повному розвитку деякого аромату під час випікання.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.