Добре, щоб коробки з сирою куркою були складені один на одного


8

У мене невелика прогулянка в холодильнику. Для економії місця я склав вісім ящиків із сирими курячими крильцями один на одного на абсолютно окремій полиці від усього іншого. Чи розумний цей безпечний інспектор здоров'я / безпека харчових продуктів?


3
як крила розфасовані внутрішньо? Чи призведе до ваги верхніх ящиків внутрішня упаковка в нижніх ящиках, або розливши рідину на полицю, або дозволивши контакту повітря з крилами?
Джон Фельц

Щодо «окремої полиці», це будуть дротяні стелажі над і під різними полицями? Тоді вони ще можуть капати на предмети на нижній полиці.
JDługosz

Відповіді:


14

Це повинно бути добре, якщо під курячими крильцями немає іншої їжі. Чого ви не хочете, щоб курка могла забруднити інші продукти. Загальні посібники з обслуговування продуктів харчування включають:

З розділу "Запобігання перехресному забрудненню під час зберігання інформації про зберігання" (здається, що вона спочатку є Національним освітянським освітнім фондом, який тут приймає продовольча служба Національної гвардії Нью-Йорка):

Зберігайте сире м'ясо, птицю та рибу окремо від готової та готової до вживання їжі. Якщо ці предмети неможливо зберігати окремо, зберігайте їх нижче готових або готових до вживання продуктів. Сире м'ясо, птицю та рибу слід зберігати у такому порядку: (цільна риба, цілі надрізи яловичини та свинини, м'ясо та риба, а також цілі та мелені птиці).


5

Якщо крила почалися під 40, а холодильник - під 40, то ви добре.

Скажіть, крил більше 40, і вам потрібно охолодити їх за певний проміжок часу. Укладання збільшить час охолодження.

Помістіть у водопровідний контейнер або лоток, щоб рідина не могла забруднити їжу внизу. Я здогадуюсь, ти можеш ризикувати забруднити підлогу, але все ж, можливо, це не дуже гарна ідея. Можливо, навіть герметичний контейнер для зменшення забруднення запахом.

Щось подібне до цього є космічним та експлуатаційним. Коробки, як правило, не упаковані щільно. Використовуйте розмір, щоб перейти до станцій кухарів.
введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.