Чому так багато речей готують при 180C / 350F


4

Схоже, що багато, якщо не більшість рецептів, які включають приготування чогось у духовці, визначають температуру 180 градусів Цельсія або 350 градусів Фаренгейта (якщо використовується піч вентилятора, 20/70 більше, якщо ні). Це також здається вірним для інструкцій щодо готових продуктів. Моє запитання: чому це так? Чи відображає це щось фундаментальне щодо процесу приготування їжі, історичної аварії тощо?

Я також хочу знати, чи слід коригувати цю пораду, враховуючи можливості сучасних печей / термометрів.

Відповіді:


5

Це настільки жарко, як ви можете отримати без швидкого спалювання будь-яких цукрів або приготування жирів на поверхні їжі, так що це характерно для збагаченого хліба, печива або тортів (які мають багато цукру і жирів); Зверніть увагу, що тісто, що містить не так багато цукру (хліб, піца, чабер пиріг), іноді випікають при значно більш високих температурах.

Несолодкі та хлібні страви часто зберігаються при температурі 180 ° C або нижче, оскільки вищезазначене стосується також овочів і фруктів, що містять природні цукру, що призводить до значного прискорення освітлення при перевищенні цього температурного діапазону.

Різниця в підсмажуванні в багатих тістах (наприклад, сливи) між 160 ° C і 180 ° C і 200 ° C є різкою.

Піч, що знаходиться на 180 ° C (термометр печі), може бути буквально на кілька градусів занадто спекотною для рецептів, що вимагають 180 ° C; піч, яка не підлягає калібруванню навіть на 10 ° C, може призвести до великої кількості відмов у рецептах.

Здається, існує загальна думка про те, що печі з непідсилюючими (вентилятор / конвекція / ..) печі повинні бути встановлені на 20 ° C нижче (якщо використовується вентилятор / конвекція), ніж ви встановили б піч з нерухомим шаром. Це зазвичай зустрічається в рецептах і посібниках.


Чудово повну відповідь
dothyphendot
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.