Додавання картопляного пюре для зволоження / пом'якшення рулонів кориці


6

Чи правда, що додавання картопляне пюре як інгредієнт кориця солодкі рулети вологості та / або м'якше?

Якщо так, то ми можемо просто додати здорову форму до будь-якого рецепту крену кориці з дріжджами? Чи є інший трюк для цього?

Може ямс або Солодка картопля замість цього додайте, щоб отримати більше смаку, з тією ж перевагою, як бути вологою / м'якше?

Відповіді:


6

Обидва сорти картоплі, які ви згадуєте, повинні працювати як заміна частини борошна, необхідної за рецептом, який ви хотіли б слідувати. Я думаю, що замінити ~ 30% маси борошна тією масою вашого вибору картоплі - чудовий початок.

Солодкий картопля може бути кращим вибором через додану солодкість, яку ви отримаєте. Ви не хочете йти набагато вище 30%, якщо ви це зробите, тому що він почне домінувати над ароматом рулону.

Що стосується м'якості, то здається, що кінцевий результат буде трохи м'якше, хоча я не можу сказати, що я пробував його раніше. Ви навіть можете розглянути можливість використання деяких високоякісна рікотта замість картоплі. Якщо використовувати рікотту, я б обмежився ~ 20% заміною для борошна, оскільки це менше крохмалино, ніж картопля. Це також допоможе пом'якшити рулон.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.