Що таке ягідні зерна?


8

Кілька років я замовляв товари з Фінляндії. Зазвичай речі, які не є поширеними або не зустрічаються в США. На превеликий жаль, місце, яке я замовив, перестало працювати.

Я знайшов ще один фінський веб-сайт, на якому розміщено багато одних і тих же предметів. Я особливо шукав чорничне варення, і побачив, що продуктова категорія, яку я хотів, - це "Джеми, Мармелади та Ягідні зерна".

Було кілька різних видів ягідних зерен, виготовлених з різних ягід та / або фруктів. Однак реального опису немає. Деякі можуть мати інформацію про харчування, але нічого іншого. Вони, безумовно, фруктові продукти.

Я ніколи не чув про ягідні зерна в США і ніколи не бачив такого продукту. Я кілька разів шукав Google, але все, що я отримую, - це результати ягід пшениці чи інших речей, пов’язаних із зерном, нічого не стосується ягід чи фруктів.

Ось малюнок одного з продуктів, Зерна чорнобривців. (Вибачте, не можу перекласти.)

Зерна чорної чорнобривці

Будь-яка ідея, що це таке чи яким буде еквівалент США?


Що таке фінський термін?
Catija

@Catija Aroniarouhe.
Сінді

Ах, я знайшов кращий образ ... Схоже, це фруктовий фруктовий продукт? Якийсь (можливо ліофілізований) фруктовий концентрат.
Catija

@Catija Не соромтеся редагувати зображення, якщо хочете.
Сінді

Відповіді:


10

Термін rouhe по-фінськи означає "щось грубо заземлене" [ 1 ], [ 2 ]. (Google перекладає це як "крупу", але це трохи занадто просто.)

Двічі перевіряючи англійською, німецькою та італійською версіями магазину, вони завжди використовують версію "зерна чи гранули" на певній мові. Зауважте, що "granello" в італійській мові, наприклад, що стосується форми, а не крупа.

Оскільки на сайтах продуктів для різних «руш» стверджується, що вони використовують всю ягоду, це означає цілі сушені ягоди (у вашому випадку аронія), грубо подрібнені. Дані про вагу та об'єм "250мл / 85г". Я підтвердив "сушений" (на відміну від компотних фруктових препаратів), зваживши чашку фруктового чаю: 76 г, але, звичайно, значно грубішої текстури.


Редагувати:

Інший веб-сайт пише (згідно з google translate):

Ягідні порошки та крупи, приготовані подрібненням цілих сушених ягід, не додаючи і не видаляючи нічого.


Редагувати 2:

Виробник пропонує додати гранули в молочні продуктів або кашу або їх використання в хлібобулочних виробах.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.