Як підготувати м’яту до вживання?


9

У мене в саду вирощується м'ята, і я хотів би використовувати її в кулінарії та в напоях (як гарячий шоколад). Чи слід сушити м'яту, а потім розсипати / подрібнювати її?

Відповіді:


11

Щось таке, як напій, я, як правило, синю м'яту і вживаю ціле листя свіжим - потріть її між пальцями, щоб випустити олії, а потім просто опустіть його в напій. Основна перевага цього методу для мене полягає в тому, що купка сухої, розсипаної м’яти в напої буде робити його дуже мутним і важким для пиття, оскільки ви постійно отримуєте ковток сухого листя (ви можете обійти це натріть його сушеними травами, а потім процідіть, але це занадто велика робота!). Наприклад, свіжа зібрана зелень у приємній склянці лимонаду, наприклад, просто виглядає так свіжо і смачно!

Якщо я готую його, і у мене є запас свіжого, я вважаю за краще використовувати це. Залежно від страви, це може бути ціле листя, але скоріше подрібнене - я фактично використовую кухонні ножиці для багатого приготування свіжої трави, оскільки це може бути простіше, ніж ніж у багатьох випадках.

Ви, звичайно, можете його висушити, особливо в кінці сезону, коли вам потрібно зібрати урожай, і використовувати сушене листя замість свіжого. Основна користь від сушіння полягає в тому, що вона зберігається дійсно добре; сухий також здається трохи потужнішим, принаймні при першому висушуванні. З часом аромат сушених трав погіршиться. Зазвичай ви використовуєте заміну співвідношення 3 до 1 - якщо страва вимагає 1 столову ложку свіжої м’яти, ви використовуєте 1 чайну ложку сушеної, хоча в міру віку сушених трав вам доведеться збільшувати кількість, що використовується в часі.


7

З гарячим шоколадом найпростіший спосіб - використовувати раковину у воді, коли вона нагрівається, або помістити цілу гілочку у свою чашку, а потім вийняти її в кінці. Листя виходять слизькими і непривабливими при нагріванні.

Ми кип'ятимо його, щоб зробити настій, процідити листя і з настою зробити желе. Це смачно з сухарями або на м’ясі.

Ви можете сушити його протягом зими. Мої улюблені свіжі аплікації - у легких салатах та м’яті з кінзи.


3
Ранці - це чудовий спосіб поїхати особливо з гарячими напоями, як гарячий шоколад - чудова порада! Якщо у вас немає нічого конкретного під рукою для використання в якості раковини, шматок сирника з кухонним шпагатом чудово працює.
stephennmcdonald

-1

Моя мати навчила мене, що м'ята має одну з найвищих антиоксидантних можливостей будь-якої їжі. Я часто використовую його в кулінарії та з напоями. Це дуже корисно для нашого здоров’я. Завжди можна придбати свіжі листя м’яти на базарах. Я живу в Нігерії. Я іноді купую його в Інтернеті тут: https://jiji.ng/24-mint-leaves . Також є безліч служб доставки їжі, де можна знайти м’яту. Ви можете легко заморозити його для використання протягом цілого року.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.