Яке призначення вафельних прасок, які перевертаються?


7

Я бачив, як у деяких місцевих магазинах продаються вафельні праски, які мають складний карданний механізм (як, наприклад, Bella Rotating Waffle Maker, перерахований тут ). Яка мета почати вміти перетворювати вафлі в цьому пристрої? Чи є в цьому якась перевага перед звичайним вафельним праскою, що має лише верхню кришку, яка відкривається?


Це як цей? Cuisinart Griddler У ньому є взаємозамінні гриль-пластини (включаючи вафлі). Шарнірна частина зверху повинна вміщувати товсті предмети, такі як сендвіч або паніни. Фото чи посилання на модель були б корисні.
користувач3169

Відповіді:


6

Деякі вафельні праски перевертаються, щоб рівномірно розкласти тісто. Це важливо в комерційних програмах, де візуальна презентація продукту має вирішальне значення і може економити на тісті - ви можете використовувати менше тіста, щоб отримати густу, повну вафлю.

Преси вафельного заліза розраховують на розширення тіста для створення повноцінної вафлі. Іноді для того, щоб отримати повну, густу вафлю, доводиться використовувати трохи більше кляре, яке часто закінчується переливом на бік. Це компроміс - якщо ви не хочете розливати, використовуйте менше тіста з потенціалом для трохи неповної вафлі. "

З посібника з покупки вафельних виробів eBay - "Це забезпечує рівномірне приготування їжі, а також забезпечує рівномірне розподілення тесту. Менший ризик попадатися на вафель, в якому є отвори".

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.