Безглютенові альтернативи beurre manie / roux для згущення соусу?


8

Я хотів би трохи згустити соус для своєї індички з Днем подяки, не роблячи її неїстівною для моїх гостей, що не переносять глютен. З інших питань на цьому веб-сайті я розумію, що кукурудзяний крохмаль був би варіантом, але це може дати більш крохмалистий присмак. Те саме для картопляного крохмалю. Відповідно до цього питання , мабуть, борошно зі стрілкою , але це не завжди легко отримати. Чи працювала б рисова мука? Чи є інші альтернативи?


3
Я не знайшов кукурудзяного крохмалю, який би надавав крохмалистий присмак в пікантних галузях, якщо його приготувати достатньо. У солодких додатках (наприклад, начинки для пирога) це може бути.
ThinkingCook

пов'язані питання щодо загусників: cooking.stackexchange.com/questions/105/… ; cooking.stackexchange.com/questions/733/…
Джо

Відповіді:


4

О, я отримав відповідь за вас. Ксантанова камедь. Ось чудова стаття двох моїх улюблених блогерів про те, як розпочати його використання. Ксантанову камедь легко знайти в магазинах здорової їжі, тому що пекари, що не містять глютен, широко використовують її.


Цікава ідея .. Я використовував це для приготування хліба, але в соусі я б уявив, що без практики це може бути занадто добре, добре, клейким?
нуну

Це не буде клейко, якщо ви будете тримати ваговий відсоток нижче приблизно 0,4%.
Майкл Наткін

4

Погодьтеся на кукурудзяному крохмалі, і деякі люди без глютену все одно мають проблеми з кукурудзою. Борошно з корінням спрацювало б, інакше використовуйте тапіоку. Рисове борошно може працювати, але тип дуже важливий, і іноді потрібно занадто багато, щоб воно того вартувало.


1
Якщо у вас виникають проблеми з пошуком борошнистого та / або тапіканового борошна ... знайдіть гранули тапіоки, після чого перемеліть їх перед використанням.
Джо

2

Я використовував крохмаль тапіоки. Трохи йде довгим шляхом! Це як кукурудзяний крохмаль на стероїдах. :-P І є різниця у крохмалі тапіока та муці. Дістати крохмаль.


0

Я використовував продукт під назвою Veloutine для гравії для мій глютенової непереносимості MIL. (Вона померла близько десяти років тому.) Ти не можеш, тому що це, мабуть, тільки для Канади, і Кнорр все одно не робить цього. Але в моєму ящику він вказаний як інгредієнти:

  • картопляний крохмаль
  • лактоза
  • мальтодекстрин
  • рисове борошно
  • карамель
  • моногліцерид

Це класні речі, тому що ви просто пересипаєте їх у киплячу тушковану крупу / підливу / що завгодно, не роблячи макарону, суспензію або маніру. (Перевага перед долею глютену.) Якщо ви можете давати картопляний крохмаль, це, мабуть, буде вашим найкращим вибором. Якщо цього не вдалося спробувати рисове борошно.

PS: не забудьте скорегувати рецепт начинки. Коли я смажу індичку, частина начинки неминуче потрапляє в соус. Людина з непереносимістю глютену не може просто "не їсти начинку" в такому випадку, соус також буде обмежений. Я вирішив це, поставивши Paxo в основну частину, але не на повну, як зазвичай, і безглютенові речі там, де була шия, знаючи, що якщо впаде щось, що потрапляє в соус, це було нормально.


0

Я використовую Beurre Manie з коричневого рисового борошна і вершкового масла для граві. Я люблю це, і додаю кілька гілочок Чебрецю

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.