Скільки соку в ананасі


8

Заголовок майже все це говорить - я хочу знати (бажано, в американських одиницях), скільки соку ви могли отримати з ананаса звичайного розміру.

Відповіді:


13

Я вірю, що вашу відповідь можна знайти в цьому тотальному експериментальному порівнянні двох соковижималок . Інформації є багато, але я думаю, що відповідна частина полягає в тому, коли автор обговорює фактичну врожайність кожної соковижималки. Для ананаса автор вважає, що врожайність становить від 71% до 76% від загальної маси ананаса. Тому дайте йому зважити, і ви повинні отримати приблизно 3/4 такої кількості соку. Я припускаю, що в експерименті ананас був очищений від шкірки, тому вам потрібно буде це врахувати.

Я припускаю, що ви використовуєте соковижималку для отримання соку. Зауважте, що соковижималки, які використовувались у вищезгаданому експерименті, становили відповідно $ 400 та $ 500, тому я припускаю, що вони досить високі. Пробіг може відрізнятися від товару нижчої якості.

А оскільки ви не просили ваги, я просто перевірив вагу на об’єм, 6 рідинних унцій ананасового соку важать 6,5 унцій (тож він трохи щільніше води). Таким чином, один фунт ананаса повинен дати близько 11 унцій або трохи менше півтора чашки.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.