Чи запобігає бризок екрану накопичення жиру на кухні?


7

Я люблю помішувати смажити. Що я не люблю - це липке змащення, яке з часом накопичується на кожній поверхні біля печі, включаючи шафи, кухонні предмети та підлогу.

У мене немає витяжки і не можу дістати її, тому що моя кухня не на зовнішній стіні, тому я думаю про те, щоб придбати собі сітку з металевої сітки.

Очевидно, що такий екран добре справляється з більшими бризками, оскільки краплі просто занадто великі, щоб пропустити прогалини, але чи буде це працювати проти тонкої туманної олії, яка також спричиняє липке покриття?


Ви розглядали витяжку, яка не виходить назовні? Ви повинні мати можливість витягти масло, яке фільтрує масло та рециркулює чисте повітря всередині.
Сінді

2
На мій досвід, вони зменшать, але не повністю усунуть. (зрештою, настав час, коли ви додаєте їжу, а обкладинка не повністю)
Джо

і пов’язане з цим: cooking.stackexchange.com/q/36226/67
Joe

Рециркуляційні витяжки варто мати, але вам потрібно тримати поверх фільтрів (очистити / замінити, якщо потрібно).
Кріс Х

Без гарної кришки не можна смажити або помішувати смаження.
виник

Відповіді:


1

Я використовую бризку екрану в будь-який час, коли я соусую або обсмажую. Мені подобається екран Cuisipro 13 ". Це все сталеве покриття, металеві ніжки на ободі, тому жир не потрапляє на прилавок, коли ви відкладете його, ви можете вручну мити або просто кидати в посудомийну машину. Моя також досить міцна, щоб використовувати як спрощену стійку для охолодження.


Якщо у вас є каструля з високою куполоподібною кришкою, ціла установка також робить чудовий пароплав :)
rackandboneman

1

Якщо ви робите смажену смажування, то зазвичай хочете використовувати Wok, який має більш глибоку основу, скляну кришку і менш сприйнятливий до бризок, що відбуваються поза посудом для приготування їжі. Однак якщо Wok недоступний, можна знайти бризок екрану, який дозволяє парі виходити через дрібну сітку у внутрішню середину екрану екрана бризок, при цьому блокуючи всі бризки від самої зовнішньої області. Деякі дрібні частинки все-таки потраплять через сітку внутрішнього кола, але захист від бризок також допоможе запобігти вискакуванню більших крапель гарячого масла та пошкодити вашу шкіру.


Цікаво. Я знаю, що багато хто приходить з кришками, але я ніколи не бачив, щоб хтось його використовував.
Catija

Це хороший момент. Можливо, в закритих приміщеннях для приготування їжі кришка корисніша, тоді як у ресторанах пар, що виходить, обробляється промисловими вентиляторами та вентиляцією. Єдине приємне, що стосується кришки вдома, це те, що якщо ви закінчите лише половину того, що є у Воку на ніч, ви можете поставити скляну кришку, поставити вок в холодильник і на наступний день розігріти вок для залишків. .
nhunsaker
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.