Чи є різниця між курячим бульйоном, приготованим з грудного м’яса проти ніг і чому?


5

Суб'єктивно я часто чула думку людей про те, що між бульйоном, приготованим з курячого м'яса грудей, порівняно з тим, який роблять з м'ясом курячих ніжок, є помітна різниця (припускаючи, що всі інші речі в процесі однакові). Зазвичай останні вважаються смачнішими.

  1. Чи є фактично встановлена ​​різниця в двох бульйонах і що це саме?

  2. До чого призводить така різниця, якщо вона існує? Чи є різниця в м’язовій тканині? Наявність кісток та / або хрящів у ногах?


Крім вартості?
папараццо

Відповіді:


3

Це також питання смаку та переваг. Деякі просто не піклуються про темне м'ясо, а тим більше варять на кістках. Для деяких він має гіркуватий або навіть металевий присмак.

Груди - це пісні розрізи з досить м'яким присмаком. Вони не містять майже стільки жиру, і набагато більш сприйнятливі до перегорання. Таким чином, бульйон, приготований з грудного м’яса, буде набагато м'якшим за смаком (особливо, якщо ви маєте намір з'їсти грудку з грудкою).

Чим більше м’язів реально використовується протягом життя тварини, тим більше аромату він зазвичай має. Це пов’язано з ферментами та кислотами, які підтримували м’язи під час живлення курки, а потім почали руйнувати м’ясо, коли курка була забита. У вас також є кістки, які мають кістковий мозок, який тримає зовсім небагато аромату. Стегна - одна з найтовміших частин курки. Так так, аромат трохи інтенсивніший.

Я не використовую ні в своєму запасі, я купую цілих курей і розбиваю їх на окремі надрізи (ціна суми частин курки, що продаються окремо, зазвичай вище ціни цілої курки). Це дає мені тушку , в основному шкіру, клаптики, стопи, шию, спину, кістки та хрящі. Це створює щось з желеподібною консистенцією завдяки желатину в кістках.

Потім кип'ятять їх на повільному вогні кілька годин, знежирюють домішки зверху, охолоджують запас, а потім видаляють шар жиру, який піднявся на поверхню і затвердів. Це стає основою мого бульйону, оскільки він не має післясмаку, якого хочуть уникнути. Потім я обважую кубикове грудне м'ясо, якщо хочу курячий суп, або використовую його як рідина для тушкування, якщо хочу тушкувати ніжки та стегна.

Тож якщо ви знаєте, що кожен, хто їсть любить темне м'ясо, вживайте темне м'ясо, це смачно! Якщо ви хочете мати якусь нейтральну основу, з якою ви можете піти в будь-якому випадку, просто використовуйте тушку, в тому числі як основу для чогось, зробленого з просто білого м'яса.


0

Біла м'ясна курка має менше жиру, ніж темне м'ясо (наприклад, ніжки), тож це одна ключова різниця {1}. Темно-м'ясна птиця має смаки, як правило, вважаються сильнішими / гмієрішими; чи подобається вам сильніші смаки - це особистий вибір. Я сам, якщо не використовую цілу птицю, я люблю використовувати четвертинки для ніг для курячого супу.

{1} Хоча це менше фактора після знежирення жиру, що вам слід дійсно робити.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.