Як я можу звертатися до водянистих яєць в бутерброді з мікрохвильовим сніданком?


7

Моя благословенна дружина фіксує мені партії бутербродів на сніданок, що складаються з тонкого бутерброда, трохи шинки та яєчного білка і заморожує їх. Це чудовий сніданок, за винятком того, що, розморожуючи їх у мікрохвильовій печі, яєчні білки виділяють величезну кількість води і просочують бутерброд тонким.

Мені здається, що проблему треба вирішити попередньо замороженою, але якщо хтось бачить інший підхід, це було б чудово. Як-небудь комерційні люди обходять це з упакованими бутербродами на сніданок ... якщо хтось має якусь ідею, будь-яка допомога буде вдячна.


Тост хліб і нут шинку і яйце розділити.
папараццо

Вибачте, якщо це було не ясно - весь бутерброд готується і сушиться перед його заморожуванням (а шинка і яйця готувались окремо). Це коли розморожується, це перетворюється на водянистий безлад.
Кріс Б. Беренс

Я розумію. Саме на цьому ґрунтувалася моя порада.
папараццо

Гаразд, я бачу, що я неправильно прочитав слово "нуке" як "зробити" на своєму телефоні. Так, це я роблю, але це PITA, і сендвіч випадає, коли я це роблю (сендвіч тонкий досить делікатний). Як я вже говорив у питанні, якось Джиммі Дін вирішує цю проблему перед заморожуванням ...
Кріс Б. Беренс

2
Якби мені довелося здогадуватися, яйця, які використовує Джиммі Дін, розтираються в порошок ... при приготуванні вони завжди дуже сухі і (для мене) неапетитні. Я не впевнений, чи зможете ви досягти однакових результатів з цілими яйцями.
Катія

Відповіді:


4

Ну, Джиммі Дін використовує яєчний пиріг, що складається з цілих яєць, модифікованого кукурудзяного крохмалю та ксантанової камеді. Модифікований кукурудзяний крохмаль допомагає поглинати воду без тепла, а ксантанова камедь утримує все разом у гумовому стані.

Інакше я ніколи не чув, щоб заморожені варені яєчні білки колись використовувались на комерційній кухні, тільки сирий яєчний білок.


Ви, мабуть, просто змусили мене ніколи не спробувати пробувати таку зручну їжу. Колись. <порох> Хороші дослідження. Будь-яка ідея, як ОП може вирішити дилему?
Stephie

Гм, візьміть ціле яйце, додайте модифікований кукурудзяний крохмаль і ксантанову камедь (ви можете фактично придбати цей матеріал без проблем), обсмажте яйце, заморозьте, відтайте - перевіряйте результат. Промийте і повторіть до задоволення.
Джон Хаммонд

Я думаю, що тут можуть бути ключовими добавки ... зв’язуючи воду всередині пиріжка. Я можу спробувати це в експерименті ... дякую.
Кріс Б. Беренс

7

Я бачу дві можливі проблеми з тим, що ви описали -

  1. Якщо ви не заморозите яйце досить швидко, ви, швидше за все, утворить більш великі кристали льоду, що призведе до появи калюжі води незалежно від того, як ви її розморожуєте. Ви повинні мати можливість перевірити цей випадок, просто поклавши заморожене яйце в криту миску і дати йому до кімнатної температури. Якщо це дає багато води, ви можете заморозити яйця на листковому сковороді, вистеленому вощеним папером або пергаментом, а потім зібрати бутерброди для заморозки.

  2. Перегрівання яєць призведе до того, що білки згортаються, що призведе до появи калюж вологи. (це головним чином проблема з яєчнями або яєчними запіканками). Рішення цього - нагріти його якомога менше.

Щодо просочення хліба - ви також можете шукати альтернативи. Бублики і рум'яні рулони набагато краще тримають вологу, але, зокрема, бублики можуть виявитись дуже жувальними після мікрохвильовки. Товстіший рулон також матиме більше крихти, щоб поглинути вологу.

Ви також можете спробувати розсипати щось на хлібі, щоб запобігти його просоченню вологою (хоча, це може зробити для того, щоб їсти м'ясніше, якщо сендвіч капає). Що стосується яєчних бутербродів, мені подобаються желе з гострим перцем.


1
Цікаво, чи кришталеві кристали змінюють яйця? Як я це пояснив, це те, що в овочах великі кристали розривають клітинні стінки, ось чому стікає водяниста протоплазма. Так не повинно бути в яйці, яке не складається з живих клітин. Але знову ж таки, я навчився бути підозрілим до простих пояснень, що стосується фізики кухні. Якщо у вас є додаткова інформація про те, наскільки швидкість заморожування впливає на яйце, мені буде дуже цікаво його прочитати.
румчо

@rumtscho: Я помічав це лише в речах з яєчнями (наприклад, піца рустика може вийти дивною, якщо заморожена), але я ніколи не робила осторонь порівняння. Я підозрюю, що кришталеві кристали можуть прорізати білкову павутину, що утворюється, як і проблема з клітинними стінками у фруктах та овочах.
Джо

1
Я думаю, що ваш другий предмет може бути винуватцем - я спробую довше нагріти сендвіч при нижчій температурі.
Кріс Б. Беренс

1
А також, можливо, попросіть мою дружину спробувати приготувати їх при більш низькій температурі ...
Кріс Б. Беренс

5

Незрозуміло: я зміг сидіти і говорити зі своєю подругою про це, але ми їли їх, як ми говорили.

Добре це теоретично, але ось ідеться.

Рисовий папір, саме так, в'єтнамський рисовий папір . У В'єтнамі є їжа, Нам Нін Хоа, це свіжий салат, свиняча ковбаса, морква і огірки жульєна, пучок різного зеленого кольору, жовта овоч, я отримав назву та шматок рисового паперу, який був складене і смажене. ви сидите за столом і будуєте їх і їсте їх один за одним. Ви берете шматок рисового паперу, звичайний паперовий рисовий папір, який був розміщений у холодильнику, і він щось робить, злегка податливий. твердий, але не крихкий. покладіть в нього інші інгредієнти, загорніть, занурте в соус і їжте.

Для наочності: є один шматок смаженого рисового паперу, який входить до складу інших інгредієнтів, загорнутих у несмажений рисовий папір.

Що стосується питання ОП, це рисовий папір . Ваша дружина могла просто порізати їх на розмір вашого сендвіч-тонку і потім загорнути в них яєчний білок. Начебто зробити бутерброд з яєчного білка разом з рисовим папером замість хліба, а потім покласти його в бутерброд і заморозити. просто яєчнийпермент з рисовим папером. можливо, вам доведеться злегка змочити його, побризкати водою?

все це, щоб сказати, що моя відповідь на ОП - «Райсовий папір» . Спробуй це.

Коли ви будете мікрохвильовою піччю, волога з яєць буде поглинена рисовим папером. presto magico . нежитю сендвіч.

Нам Нін ХоаНам Нін ХоаНам Нін ХоаНам Нін Хоа


1
відповідно до Вікіпедії, в'єтнамська страва називається Gỏi cuốn або літні рулети англійською
Luciano

@Luciano Я оновив свою відповідь правильною назвою. Нам Нін Хоа
Людина Аляски

досить гарна відповідь та цікава альтернатива! +1
Лучано

1
Це просто просить сендвіч Tamago Kake Gohan.
Кріс Б. Беренс

Якщо у вас є літні рулети, навіщо турбуватися бутербродами?
rackandboneman

0

Це може допомогти заморозити яєчний пиріг окремо від решти сендвіч.

Це може дати вам можливість очистити будь-які кристали льоду, що утворюються, тобто менше води, щоб спробувати впоратися з сендвіч.

Ви можете або зібрати бутерброд, коли готуєте його вранці (бонус за можливість окремо нагріти елементи, і, можливо, відкинути більше води таким чином), або ж після того, як яйця замерзнуть, очистіть будь-які кристалики льоду, збирайте бутерброд навколо замороженого яйця і знову покладіть у морозилку, щоб зробити ваш заморожений бутерброд зручним.

Зазвичай я бачу більше кристалів льоду, коли щось було у морозилці довше, одна з причин того, що робити бутерброди на затримку може допомогти більше (можливо, зробити яйце за тиждень заздалегідь, зібрати цілі бутерброди, щоб заморозити морожене яйце минулого тижня?) - але це працює, коли видалення кристалів, очищення льоду, висушує предмет трохи більше.

Крім того, це може допомогти яєць швидше замерзнути - відповідно до відповіді Джо, - тому захоплена вода швидше замерзає, менше шкодить яйце і залишається в яйці, а не витікає. Менша теплова маса означає, що вона повинна охолонути і застигати набагато швидше, ніж цілий сендвіч, де хліб, зокрема, може ізолювати його на довший час заморожування.

І це може полегшити, працюючи з міцним і вже замороженим яєчним пиріжком, запилити яйце кукурудзяним крохмалем або загорнути його в рисовий папір чи щось таке, якщо ви хочете, щоб інший шар поглинав вологу.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.