Навіщо додавати пшеничний зародок до хліба?


8

Блогер, якому я взагалі довіряю, нещодавно опублікував рецепт простого коричневого содового хліба.

Рецепт вимагає: хлібного борошна, цільнозернового борошна та зародків пшениці .

Яка мета додавання зародків пшениці до хлібного тіста? Якій функції це служить?

Я подумав, що пшеничний зародок - це те, що ти видалив, щоб перетворити цільнозернову борошно в біле борошно. То чи є зародки пшениці саме там, щоб зробити хліб темнішим? Або це щось пов’язане з тим, що це содовий хліб замість більш стандартного дріжджового хліба?

Відповіді:


8

Зародки пшениці - це репродуктивні частини зерен пшениці. Як і всі мікроби, вони багаті вітамінами, поживними речовинами та маслами. Олія є причиною того, що мікроби видаляються під час процесу подрібнення: вони можуть швидко перерости і скоротити термін зберігання борошна. У цільній пшениці залишається зародок, отже, коротший термін зберігання.

Але зародок не є тим, що робить хліб «темним», це зовнішні висівки - також видаляються під час помелу для білого борошна. У вашому рецепті використовується борошно з цільної пшениці, що пояснює "темне" в назві.

У вашому рецепті я припускаю, що зародки пшениці включені, щоб зробити хліб "здоровішим" - як у багатьох абсолютно різних рецептах, які його використовують. Це також може вплинути на смак з "горішнішими" тонами та крихітною текстурою. Але в поєднанні з цільнозерновим борошном ефект обмежений.


3

Рецепт зараховується до американської пробної кухні - За даними кулінарів країни сімейства ATK:

Підсмажений зародок пшениці підсилює солодкий горіховий аромат цільної пшениці та додає текстури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.