Мій еклар (pâte à choux) був тістоподібним


3

Я дотримувався рецепту еклари П'єра Ерме:

60мл води
75мл незбираного молока
3г солі
3г цукрового піску
56г вершкового масла
75г борошна
Трохи понад 2 яйця

Я зробив рецепт, і він вимагав 45 хвилин випічки при 185 ° C.

Я запікав їх 40 хвилин і перед тим, як вийняти, залишав їх у духовці ще на 10 хвилин.

Результатом було те, що зовнішній вигляд був приголомшливим, але всередині було занадто тісто, і я не міг наповнити його crème pâtissière (заварним кремом).

Чи пропуск 5 останніх хвилин випікання є причиною невдачі?


Ласкаво просимо на сайт. «Тісто», як у сирі, чи щось інше?
BaffledCook

3
Я б припустив, що останні п’ять хвилин готування були важливими, щоб допомогти «висушити» інтер’єр. Просто спробуйте ще раз і подивіться, що станеться. Удачі!
dougal 5.0.0

1
З самого питання це не зрозуміло, але з коментаря "має бути порожнім усередині справа", схоже, що ваші еклери просто не піднімалися. Я затримую його як дублікат, відповідь якого - дуже хороший список усунення несправностей для еклерів. Якщо я неправильно зрозумів вас, і ви мали на увазі, що вони піднялися, але всередині сталося щось інше, будь ласка, відредагуйте більш детальне пояснення та позначте для повторного відкриття.
румчо

2
@droidnation OK, тоді нам слід знову відкрити Як би ви описали інтер’єр? Чи не було великого отвору для заповнення, незважаючи на те, що вони більші, ніж до випічки? Або отвір існував, але його стіни були кремовими замість встановлених? Щось ще?
румчо

1
Залишаючи його в гарячій духовці додаткових п’ять хвилин, я думаю, врівноважує менше тепла від того, щоб духовка вимкнула останні п’ять хвилин випічки. Блюдо, залишене в гарячій духовці, продовжує готувати на залишці тепла, і я б не очікував, що духовка так швидко охолоне (особливо якщо вона не відкрита), щоб залишити її недостатньо приготованою після сорока хвилин випічки. Я б здогадався, була якась інша проблема, а не час випічки.
Мега

Відповіді:


4

Я досить впевнений, що останні 5 хвилин випічки не відкрили б текстуру інтер’єру.

Pâte à Choux повинна бути дуже м'якою всередині. У ній є стрічки з егієвого матеріалу. Ось чому крем-пуфи зазвичай вичерпують перед начинкою.

введіть тут опис зображення

Матеріал дуже ніжний, тому еклери, впорскування наповнення виштовхує його з шляху, і оболонка досить міцна, щоб утримувати тиск.

Коли тісто випікається, пар роздуває великі яєчні білки у великих кишенях. Це відбувається в першій частині випічки, а решту часу - це встановлення білків і сушка зовнішності. Якщо у вашому інтер’єрі справді є така щільна крихта, як хліб, це сталося б на початку випічки, і 5 хвилин наприкінці не вплинули б на це.

Pâte à Choux дуже легко зробити. Цікаво про твій процес.
Рецепти завжди складаються з:

  • Поєднайте і обшпаріть або кип'ятіть молоко, масло, цукор і сіль,
  • Додайте борошно відразу і перемішайте до тих пір, поки не утворюється згуртований куля, який відштовхується від боків чаші,
  • бити в яйця по одному.

Я б переконався, що ваша молочна суміш була належним чином ошпарена, і що ваше борошно було добре перемішане перед додаванням яєць. Борошно повинно активувати клейковину, а крохмалі її желатинізувати, перш ніж додавати яйця.

Якщо ви ще цього не робили, ви можете спробувати вживати хлібне борошно і побачити, чи проблема зменшена.


Дякую. Загалом тестування є ключовим компонентом успіху. Це був перший раз, і я повторю ще раз.
alim1990
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.