Чи правильно я роблю цю локшину?


8

Я вирішив зробити з нуля локшину з тайської локшини. Рецепт, який я знайшов для рисової локшини, сказав, щоб дозволити рису намочитись протягом ночі, а потім подрібнити отриману суміш у блендері. Після цього він зажав розпарити тісто невеликими партіями, а потім нарізати локшиною. Проблема, яку я мав, полягає в тому, що ці локшина не готувалась правильно в моєму воку. Вони отримали надзвичайно клейкі та зернисті.

Я маю досвід роботи з макаронами, але не маю уявлення, де я помилився з таким простим рецептом. У когось є ідеї, як я можу це виправити?

EDIT: рецептом було це 1 1/4 склянки рису 1 1/4 склянки олії для покриття лотка для пароварки

Помістіть рис у воду на ніч, змішайте до отримання гладкої речовини (краще, ніж краще), заткніть в промаслену пароварку одну ковш, повну кожні п’ять хвилин, вийміть аркуші локшини і наріжте локшину.


FWIW, я б просто придбав рисову локшину - у вас робота вирізана саме з іншими інгредієнтами.
MGOwen

sarge_smith - хардкор !!
Дуг

Відповіді:


3

Я бачу різницю між вашим рецептом та іншими альтернативами в тому, що у вас немає іншого крохмалю, крім вашого рису. Інші рецепти включають гарну кількість крохмалю тапіоки або картоплі. Інша відмінність полягала в тому, що в інших рецептах замість рису використовували рисове борошно.

Ви також можете розглянути можливість зміни техніки. Ви можете робити рисову локшину, як креп, а не на промасленій пароварці. Просто використовуйте антипригарний або змащений маслом креп-сковороду, покладіть в кляр до товщини крепу і дайте йому варитися, поки він не почне відтягуватися від краю сковороди. Переверніть та відпустіть одним рухом на обробну дошку та шматочок.


щоб я міг додати в суміш рисове борошно, щоб збільшити вміст крохмалю? І цей рецепт випустив шаруватий блок, який ви потім нарізали, зробіть так само, як вони вийдуть з каструлі або окремо нарізають «млинці»?
sarge_smith

@sarge_smith - я бачив рисове борошно плюс гарну суміш крохмалю тапіоки на відміну від усіх рис (наприклад). Індивідуально наріжте «блинки», коли вони виходять.
justkt

ааа ... так я в основному працюю з двоярусного рецепту. Спасибі
sarge_smith

@sarge_smith - дайте мені знати, як іде альтернативний рецепт.
justkt

ви були правильні, я додав до суміші борошно тапіоки, і вони вийшли чудовими. Мені все ще потрібно налаштувати текстуру, але зараз вони обробляють, як рисова локшина. Спасибі за вашу допомогу.
sarge_smith

1

Я спостерігав за шеф-кухарем Червоного ліхтаря, Люком Нгуєном, відвідуючи родину з локшиною в Китаї біля річки Меконг - він помітив, що вони використовували клейове рисове борошно (солодке рисове борошно) для виготовлення їх плоскої рисової локшини.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.