Чи безпечне молоко з сирої квиноа?


5

Я читав про сапоніни в квіноа, деякі кажуть, що потрібно ретельно промити його, а інші кажуть, що вам не потрібно, оскільки вони вже були промиті на переробних підприємствах.

Скажіть, що я промиваю його, щоб переконатися, що сапонін пішов, чи було б нормально, щоб просто замочити його на ніч і змішати його в молоко без приготування їжі?

Зміни: Після розміщення питання я також досліджував його. Я не можу знайти жодного ресурсу, який сказав би, якщо сирої квіноа отруйна чи ні. Я маю на увазі не тільки сапоніни, але й крохмалі та інші сполуки, що зустрічаються в квіноа. Але я знайшов цю сторінку, яка говорить, що ви можете просто замочити і змішати квіноа в молоко, а багато інших рекомендують приготувати її в першу чергу.

Yum Всесвіт Не Молочні Молоки


Я мав приблизно унцію сирого молока quinoa та це було ok але пізніше я мав приблизно 2 або 3 унції та це відчувало люблю м'яке харчове отруєння. Це може бути тільки мені, але думав той, хто читає це, повинен знати це
Marina Dunst

Відповіді:


4

Проблема з всмоктуваною і промитою квіноа не є проблемою безпеки. Це більше питання аромату.

Це не небезпечно. Деякі люди просто вважають гіркою, що не збивається.

Насправді, здебільшого, гіркий смак - це більшість взаємодії цих сапонінів з тілом.

Ця стаття описується більш детально:
Сумнівна квіноа: ідеальний рослинний білок або отрута?

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.