Як я можу додати сіль і просочити її по всьому шоколаду?


5

Виходячи з попереднього питання, я розумію, що неможливо приготувати шоколад з дому, оскільки фахівцям і дорогому обладнанню потрібно. Як такий, я придбала темний шоколад з магазину, розтопив його (водяний горщик з бренґу кипіть, додав anotther горщик з шоколадом у верхній частині першого горщика). Потім я додав сіль, оскільки я хотів збільшити вміст солі в шоколаді, забезпечивши добре розподілену сіль.

Коли їли шоколад, я помітив, що сіль не поширюється по всьому шоколаду, а зерна навіть не розчиняються належним чином. у шоколаді були присутні великі зерна солі.

Я тоді розплавив деяке кокосове масло у тому же шляху, додав сіль та помітив зерна солі didnt розчиняють будь-яку так чітко потребую зробити більше щоб приїхати сіль розчинитися та розповсюджують. Я додав воду до кокосового масла, і його сіль розчинилася, однак, здавалося, все ще було окремо від кокосового жиру, так само, як і масло, що відділяється від води. Потім додавали кокосовий порошок. Коли я з'їв її, хоча зерна солі розчиняли його, все ще здається, що він не поширював / проникав у шоколадний колодязь.

Шоколадні батончики з високим вмістом солі, наприклад twirl, flake мають результат, який я шукаю, тобто солі добре розподіляються по всьому. Хто-небудь знає, як я можу отримати готовий шоколад, додати сіль і змусити його поширювати подібно до вищезгаданих барів, або готувати з нуля, щоб отримати сіль для поширення? Я cant тільки використовую aforementioned premade бруски тому, що вони мають багато інших інгредієнтів котрий я намагаюся уникнути.

- UPDATE -

Я тільки що зауважив, що шоколадні батончики, які я порівнював з напр. twirl, пластівці не мають солі, доданої як інгредієнт. Проте вони все ще мають 0,25 г солі на 100 г шоколаду. Я здогадуюсь це означає його природний відбуваючий в результаті одного з інгредієнтів або управляючого щоб об'єднати що інгредієнт з іншим інгредієнтом звідси отримуючий мабуть добре distriuted сіль. Хто-небудь знає, який інгредієнт дає їй сіль (я думаю, молоко). Якщо я хотів би потім наслідувати рецепт, я просто розтоплював шоколад, як раніше, а потім додавав молоко, чи є можливий спосіб зробити розподіл солі, як згаданий магазин, купив цукерки тепер, коли я знаю, що це не було в результаті додавання / приготування солі ?


Ви повинні бути в змозі отримати його досить рівномірно розподілені, навіть якщо воно не розчиняється повністю, і це просто розчиняється, коли ви все одно їсте. Розчинення вимоги? Чи просто ви не любите текстуру, яку ви отримали? Або що ви отримуєте дійсно солоні укуси? Існують також альтернативи, такі як посипання солі над поверхнею, але я не впевнений, що буде прийнятним для вас.
Cascabel

2
Малоймовірно достатньо води в шоколаді для розчинення солі. Сіль зовсім не розчиняється в жирах і достатньо іонна, щоб іноді викликати поділ фаз у продуктах харчування. Всі солоні цукерки, які я мав, здавалося, мають помітні кристали солі, на великій стороні і, безумовно, не розчинилися. Чи не можна не змішувати їх у розплавлений шоколад за допомогою повільного блендера або робити це вручну? Вам потрібно підтримувати шоколад при правильній температурі на водяній бані при змішуванні. Необхідно мати достатню в'язкість і щільність, щоб зберегти кристали припинені.
user110084

1
Якщо ви не хочете кристалів, я думаю, що це не може бути досягнуто вдома без conche, так само, як підсолоджування шоколаду з цукром, незалежно від того, наскільки тонка сіль / цукровий порошок у вас є, і ви навряд чи отримаєте справді пил тонких порошків домашня кухня.
user110084

2
Пластівці з пластівцями і вертіками не вказують солі як інгредієнт.
Cascabel

@Jefromi Я дивувався якщо можливо вони у US (я є у ВЕЛИКОБРИТАНІЇ та вони не тут). Але я бачу, що ви на тій стороні Атлантики.
Chris H

Відповіді:


8

Ви не можете. Сіль є водорозчинною, а шоколад виготовляється з крохмалю, суспендованого в жирі, без води. Не можна розчинити сіль у жирі.

Додавання невеликих кількостей рідини, в якій розчиняється сіль, також не допоможе, так як вона згорне шоколад. Принаймні, це, звичайно, станеться з водою. Алкоголь може мати певні шанси працювати, оскільки він розчиняє як полярні, так і неполярні сполуки, але вам знадобиться чистий (96% медичний) етанол, а не алкогольний напій. Я думаю, що це цілком непрактично, навіть якщо він працює, але ви можете експериментувати з ним. Коментатор, який спробував відзначити, що навіть алкоголь не буде працювати.

Найближче, що ви могли б зробити вдома, - зробити ganache або кремом (стандартним), або водою, і розчинити сіль у водної фазі перед тим, як це зробити. Найменша кількість води - 20% (при використанні крему або іншої рідини необхідно змінювати його вміст твердої речовини, щоб ви отримали 20% води в цілому). Це дасть вам вершковий ганаш, і зовсім концентрований, але не шоколад.

Єдина річ, про яку я можу подумати - це піти так, як ви вже зробили - повторний шоколад і додавання солі при розплавленні - але ви не будете мати його розчиняти. Те, що ви можете змінити, це перше подрібнити його в тонкий порошок, щоб ви не відчували зерна. Але це все ще будуть зерна, суспендовані в шоколаді, а не солі, розчинені у всьому шоколаді.


2
Алкоголь також достатньо полярний для того, щоб зіпсувати шоколад. Я багато разів намагався (підсолодити шоколад на 100%) і дуже розчарувався без винятку. Навіть безводний етанол не працював. Я згоден, що виготовлення ганаш є єдиним виходом, який завжди може бути покритий темперованим шоколадом.
user110084

1
@rumtscho Я припускаю, що ви говорите, що попередні шоколадні бари також не мають солі розподілені по всьому. Скоріше сіль і шоколад розтираються так дрібно, що здається, що сіль розвела ті шоколадні батончики?
James Wilson

1
@JamesWilson Я ніколи не мав попередній шоколадний бар з сіллю, поширеною через нього. Єдиний солоний шоколад, який я бачив, просто поширився на вершині.
rumtscho

1
Я припускаю, що з огляду на те, що conching отримує тверді речовини какао так тонко, що ми сприймаємо його як гладку смужку шоколаду (навіть якщо вони не розчиняються), те ж саме в принципі можна зробити для солі - але я не впевнений, якщо я коли-небудь бачив. Я подивився на списки інгредієнтів для декількох шоколадних барів масового ринку тільки зараз, включаючи ті, про які згадував ОП, і вони не вказують солі як інгредієнт.
Cascabel

2
Сіль попкорну дуже добре, не знаю, наскільки добре, але повинна бути менше, ніж половина розміру звичайної солі. Тому здається цілком можливим, щоб він був достатньо малий, щоб рівномірно розподіляти, не помічаючи зерна. (Ні, це не було б розчинений , але це не означає, що воно не розповсюджується.)
Cascabel

2

Грунтуючись на коментарях до питання, це звучить як рівень солі "високого вмісту солі" комерційного шоколаду не особливо високий, а можливо, тільки з молока. Отже, можна знайти іншу марку молочного шоколаду без небажаних інгредієнтів.

Якщо ви дійсно налаштовані на зміну власного шоколаду, починаючи з попкорну сіль може зробити його досить малим, що ви не помічаєте ніяких зерен. Це в основному солоний порошок. Просто переконайтеся, що ви отримаєте просту сіль, а не деякі ароматизовані сорти для попкорну. Це не дуже сильно відрізняється від пропозиції rumtscho про подрібнення солі, просто може бути трохи легше.

Також, здається, існує деяке непорозуміння щодо зерен проти «розподілених по всьому» і «розпуску». Якщо у вас є досить дрібні зерна, рівномірно змішані, то це є поширюється по всьому. Звичайно, він не буде розпущений, але це не означає, що ви помітите будь-які зерна або нерівності. Тверді какао не розчиняються в шоколаді, але здається абсолютно гладким і рівномірно розподіленим.

Зауважте, що якщо ви не будете докладати зусиль, щоб шоколад був загартованим або повторюваним, то шоколад, що утворився після розплавлення і затвердіння, не матиме такого ж блиску і блиску, як і оригінальний шоколад.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.