Безпека виробництва домашнього солодкого борошна


2

Я читав про домашнє солодування тут і тут з метою виготовлення власного солодового борошна. Однак я сумніваюся, що моє зерно було перевірено на предмет фузаріуму, і якщо я використовую жито, я не впевнений, чи повинен я турбуватися про Ерго.

Я розумію, що це (практично) Інтернет-форум, і я не повинен просити поради щодо безпеки. Однак хтось може сказати: «Так, вам точно потрібні зерна спеціальної якості, спеціальне обладнання для солодування» чи щось інше, щоб безпечно практикувати домашній солод? Крім того, оскільки я випікаю, а не пилю, чи знищить би спека будь-які потенційні токсини?


"Сумніваюсь, моє зерно було перевірено" - чому? Де ти її купив?
Молот

@ Mołot Вибачте, я впевнений, що його перевірили та очистили. Однак він не позначений як особливо для солодування, тому я не впевнений, чи був би він перевірений на Фузаріум. Я купив його у Amazon, тому, можливо, я допитую продавця.
sirdank

Ergot може бути справжньою поїздкою, за винятком того, як ваш ніс відвалився від отруєння ерготаміном. en.wikipedia.org/wiki/Ergot рекомендується обережність.
Wayfaring Stranger

1
@WayfaringStranger Я знаю про небезпеку, тому я не маю наміру вирощувати жито. Однак я не вірю, що рога вирощується на борошні. Будь ласка, виправте мене, якщо я помиляюся.
sirdank

1
@WayfaringStranger Здається, я тоді нічого не вирощую :) Якщо ви знайдете якісь надійні джерела, які говорять про те, що він може рости на вже перемеленому борошні (а не вимагати розвитку дозрілого зерна), я був би дуже радий почути про них.
sirdank

Відповіді:


2

У Польщі будь-які зерна потрібно перевіряти, коли їх доставляють від фермера до компанії, що купує та зберігає. А потім його перевіряють в кілька разів до того, як він досягне кінцевого споживача. Якщо ви купили його в магазині продовольства, і якщо у вашій країні діє подібне законодавство (це роблять багато країн), воно повинно бути безпечним.

Я чув, але ніколи не зміг підтвердити або розкрити, що іноді зерна харчових продуктів обробляють хімічними речовинами, які запобігають проростанню та псуванню. Звичайно, це може залежати від регіону, в якому ви перебуваєте, але якщо це так у вас, очевидно, ви не зможете його солодувати. Але ви побачите, що ваше зерно не проростає, тому справді не буде шкоди в спробах.

Тепер, рогатка. Хімічні речовини, які вона виробляє, можуть викликати галюцинації, м’язові судоми і навіть некроз рук і ніг, а температура не виводить ці токсини. Всі згадані ефекти спостерігалися у людей, які їли його в запечених продуктах. Звичайно, ефекти залежать від дозування, але якщо у вас є сумніви щодо ріжкового дерева і ви не можете оглянути своє зерно, викиньте його. Для невеликих партій зерна, рогатки повинні бути видні:Зображення Ergot

На жаль, це менш видно, коли зерно мокре, і практично неможливо побачити в борошні.

Я вірю в "краще безпечно, ніж шкодувати". Інші гриби можуть залишати шкідливі для вас токсини, які також неможливо видалити за допомогою випічки. Не все це буде настільки видно, як рогатка, і, на щастя, більшість з них не так погані і для вас. І все-таки я вважаю за краще викинути трохи зерна і придбати безпечне пізніше, ніж ризикувати отруєнням.

Що стосується обладнання, запам’ятайте солодування підлоги Не потрібно його переосмислювати. Якщо зерно було безпечним, будьте обережні, щоб зберегти чисті речі.


Ergot повинен бути досить видно, з того, що я читав, проблема полягала в тому, що вони не знали, що це погано, в першу чергу, і не вимагаючи часу, щоб видалити їх у великих масштабах. Якщо ви збираєте будь-які зерна, які виглядають помітно погано (великі, чорні, неправильно розкладені тощо), це не повинно бути проблемою ... Я маю на увазі, можуть виникнути й інші проблеми, але, швидше за все, не стирчать.
Мега

1
@ Mołot Пробачте за мою неточність: я вірю, що зерно було перевірено, і воно, безумовно, не містить ерготи. Дійсно, у мене немає підстав сумніватися, що його перевіряли на предмет фузаріуму, за винятком того, що він, здається, не спеціально для солодування. Це сиро, тому добре проростає, і все, здається, йде добре. Ви переконали мої страхи, і я продовжуватиму. Дякую!
sirdank

1
Так, це добре - ваша відповідь була добре почати з того, що ви хочете розширити. Мій коментар мав на увазі лише додаткову інформацію.
Мега

1
Я ненавиджу, що "іноді харчові зерна обробляють, щоб запобігти історії проростання". Куплений в магазині насипний коріандр зазвичай проростає, щоб зробити гарний дешевий, смачний кінза. Але єдиний спосіб бути впевненим в інших зернятках - це смоктати його і бачити.
Шлях до незнайомця

2
@WayfaringStranger нещодавно я бачив людей, які використовують пташину їжу для насіння канабісу для традиційного виготовлення мотузки. І протестувати. Не знаю, чи вдалося їм досягти жодної групи.
Молот
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.