Чи пошкодить скребок з металевого тіста гранітна стільниця?


9

У мене абсолютно нова гранітна стільниця та чудовий металевий скребок з тіста, який мені подарував друг. Чи можу я пошкодити лічильник, якщо регулярно користуюся скребком безпосередньо на гранітній поверхні?

Я замішував на ньому тісто двічі і дуже орієнтовно використовував металевий скребок без поганого впливу. Я не хочу спробувати ще раз і сильніше вискоблювати тільки для того, щоб дізнатися, що насправді ці два не є гарною комбінацією.

Відповіді:


5

Граніт надзвичайно жорсткий, використання скребка на ньому не пошкодить його за умови правильного використання. Якщо ви неодноразово опускали кут леза скрепера на нього, то він, можливо, може сколотитися, але це зайняло б багато енергії. Я займався гранітом протягом багатьох років і часто використовую скребки без проблем.


7

Не хвилюйтесь, це не подряпається. Ви можете подивитися, де обидва об'єкти за шкалою Мооса мінеральної твердості .

З оцінок міцності та твердості граніту та мармуру :

Граніт має коефіцієнт твердості по Моосу сім.

З тесту на твердість Мооса :

Сталеве лезо середнього ножа має твердість приблизно 5,5.

(Я припускаю, що скребок і ніж мають однакову твердість).


1
Крім того, скребок для тіста навряд чи виготовлений із загартованої та загартованої сталі, що наближається до 5,5 (що, здається, вважається приблизно еквівалентним 59 HRC. Так, це нож із середньою твердістю.).
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.