Чи можна використовувати гарбуз для кабачків спагетті?


4

Я живу в Сінгапурі і, здається, немає кабачків такого типу, який я зазвичай бачу в рецептах сквош-спагетті, які продаються тут.

Чи можна використовувати гарбуз як замінник? Якщо я поставлю його в духовку і використовую виделкою для виготовлення пасмо спагетті, чи буде вона працювати і мати однакову текстуру?


Я не думаю, що він не кладеться на пасма, як спагетті.
Макс

1
Дуже інша текстура. Текстура кабачків спагетті, що дозволяє використовувати його таким чином, досить унікальна. Більшість гарбузових / зимових кабачків, якби потрапити таким способом, було б просто важким. Однак ви, мабуть, можете знайти рецепти, які дозволять вам включити гарбуз в екструдовану або рулетну локшину, але більш складний процес та інший продукт.
dlb

Відповіді:


4

Ні, гарбуз не буде різати так, як це роблять кабачкові спагетті. Це дуже характерно для кабачків спагетті, і я не знаю жодної заміни.

Аромат генерується вкрай м'яко, тому якби ви подавали соус зверху шматочком гарбуза або кубиками гарбуза, він буде чудово смакувати. Не те саме, але досить схоже, щоб бути їстівним. Текстура буде різною, і щоб справді вийшло блюдо так, як задумав дизайнер рецептів, вам потрібно буде покласти руки на кабачкову форму спагетті.

Отже, якщо соус має по-справжньому цікавий аромат, який ви хочете спробувати, продовжуйте готувати його, тоді подайте його з гарбузом, приготованим будь-яким способом. (Найпростіший спосіб - нарізати його скибочками або шматочками і обсмажити при температурі 350F / 170C до м'якості; в цій базовій ідеї є багато і багато варіацій.) Якщо вам сподобається досить спробувати ще раз, можливо, ви знайдете спагетті кабачки; їх легко вирощувати, і ви, можливо, зможете підштовхнути свого місцевого продюсера до їх перенесення.


4

Ви не зможете наслідувати справжній рецепт кабачків з спагетті з гарбузом. Якщо ви спробуєте погладити його виделкою, у вас вийде нарізана гарбуз.

Моя пропозиція - використовувати спіралізатор. Наріжте сиру гарбуз на шматки, які підходять для вашого спіралізатора, і зробіть з нього гарбузові-спагетті. Потім пропарити їх. Смак повинен бути досить порівнянним з кабачковими спагетті, хоча ви більше часу витратите на підготовку.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.