Пепперонциніс проти бананових перців


8

Я ніколи не знав, що тут є різниця, поки не натрапляю на меню допоміжних даних тата Джона, де пепперончини вказується окремо від бананових перців.

Під час покупки, як правило, я вважаю, що імена є взаємозамінними. Наприклад, якщо ви поїдете в Метро тут у США і попросите пеперонціні або банановий перець, виробник бутерброда захопить той самий овоч.

Яка різниця тоді, якщо така є?

Відповіді:


5

Насправді я вважаю їх зовсім іншими.

Маринований банановий перець, який ви знайдете на батончиках із сендвіча та салату, зазвичай ріжеться кільцями. Вони мають кислий, але досить солодкий аромат, який мені дуже подобається. Я зазвичай не визначаю їх як "гарячі". Вони мають більш товсту м’якоть, ніж пепперонцини.

Банановий перець в миску

Я міг би їсти ці речі цілий день. Вони також мають яскраво виражений аромат, який часто переважає будь-який інший аромат страви.

З іншого боку, у вас є пепперонцини ... Це я теж з'їм, але не вважаю, що вони є такими ж солодкими, як банановий перець. Вони також здаються гіршими. Я майже завжди знаходжу їх подають цілими , часто в салаті (як ви знайдете в Оливковому саду) або з піцою.

Перець пепперонкіні

В описі їх тут , здається, підтверджує свої почуття:

Банановий перець:

  • Майте рівень тепла від 0 до 500 SHU
  • Шкіра часто гладша і товстіша
  • Кінцевий край - вказівніший
  • Смак м'який, солодкий і пікантний.

Пепперонкіні:

  • Майте рівень тепла від 100 до 500 SHU
  • Шкіра часто зморшкувата і тонша
  • Краї більш цибулинні
  • Смак також м'який і солодкий, але трохи тонкіший і трохи гіркіший.

Я здогадуюсь, що у Метро є лише те чи інше (бананові перці, мені це досить очевидно, і що вони також говорять на своєму веб-сайті ), але вони знають, що люди, як правило, використовують терміни взаємозамінно, тому вони не сперечаються з вами, коли ви запитаєте їх про "пепперончини", і все, що вони мають, - банановий перець. Вони тягнуться до "того самого овоча", тому що у них є лише той.

Папа Джонс пропонує і те, і інше, і тому в меню їх є обидва. Якщо ви попросите одну піцу з половиною з однією, а іншу половину з другою, ви отримаєте дві різні речі ... хоча виходячи з їх веб-сайту , ви можете отримати банановий перець як начинку, тоді як ви отримаєте пепперончини як "додатковий" "Це означає, що не готується на піцу, а подається збоку. Якщо ви запитаєте, вони, ймовірно, будуть готові покласти пепперончини на піцу, але це не їх стандартна практика.


Можливо, варто відзначити, що я досить чутливий до гірких смаків, що може пояснити, чому я можу розповісти більше про різницю між ними.


1
До речі, ці два перці сильно відрізняються, якщо ви отримаєте їх свіжими. Бананові перці довгі, худі і дуже фруктові. Пепперонкіні дрібні, темніші, зморшкуваті і виразно гіркі. Саме процес маринування робить їх смаком і виглядають майже однаково.
FuzzyChef

0

Насправді немає великої різниці, вони є різними сортами, але вони дуже схожі, на смак дуже схожі та мають схожий рівень тепла, тож вам би пробачили, думаючи, що вони однакові. Перець Pepperoncini трохи гостріший за банановий перець, і ви можете їх відрізнити - pepperoncinis складніше, ніж банановий перець, який має пусткіші кінці.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.