Смажена яловичина Арбі - яка нарізка м’яса?


8

Яку нарізку м'яса використовує Арбі в своїх бутербродах зі смаженою яловичиною?

Дивлячись на скибочки (див .: https://arbys.com/desktop/images/the_meats/beef_n_cheddar.png ), вони, здається, не мають м'язових волокон, які я б очікував побачити в яловичині (наприклад, https: // www .eatdrinkri.com / wp-content / uploads / 2011/03 / 20110315_charcutepalooza_mar_corned_beef_8.jpg ). Цікаво, чи це результат конкретного розрізування м’яса? Або метод нарізки (наприклад, дуже тонкий проти зерна?), Або щось інше? Це відео може допомогти визначити м'ясо: https://www.youtube.com/watch?v=otDoG1OjBZA

Я сподіваюся зробити копію їх смаженої яловичини в домашніх умовах.

Відповіді:


13

"Арбі, на якій ми виросли", був раунд пароплава. Тобто вся "кругла прима", показана на схемі. Однак кілька років тому вони перейшли на оброблювану версію, щоб зробити виробництво більш уніфікованим, я вважаю, що це, мабуть, все ще «в основному» кругла, яка була натиснута і сформована.

введіть тут опис зображення

Ви навряд чи знайдете паровий круг на своїх полицях продуктових товарів, вам потрібно буде піти до м’ясника. "Цілий раунд", як правило, купується лише для ресторанів та громадських організацій, саме розріз ви, швидше за все, бачите в "лінії обслуговування" (думаю, що Фурр / Любі тощо), оскільки це дуже великий шматок. Для продажу на ринку круглий розбивається на більш дрібні надрізи, трійчасті наконечники, обсмажування, оком круглої форми тощо. Якщо ви хочете зробити його вдома найближчим, напевно, ви можете отримати око круглої смаженої. Ви обов'язково захочете повільно обсмажити його, щоб вийшов ніжним.


Дуже інформативні. Мені цікаво ця концепція "пресованої та формованої". Це щось місник може зробити?
CookingNewbie

6
@CookingNewbie Кожен може це зробити. Або його можна купити. Подумайте гастрономічне м'ясо. А шинки без кісток - прекрасний приклад пресованої та сформованої свинини. Але ваш м’ясник навряд чи це зробить, оскільки тут йде процес приготування.
Сінді

У швидкому пошуку найкраща стаття, яку я могла знайти, стосується шинки ... але цей процес значною мірою той самий для яловичини. meatsandsausages.com/hams-other-meats/formed
Cos

Ось посилання на один процес для яловичини: thecookinginn.wordpress.com/2009/09/18/what-is-press-beef .
Сінді
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.