Чи може бути кількість солі в рецепті правильною?


8

Я вперше робив суші на вихідних. приправа для рису мала такий рецепт:

  • 125 мл рисового оцту
  • 30 мл мірин
  • 3 столові ложки цукру
  • 2 столові ложки солі

Це було для 460г рису (суха маса).

Це мені здавалося великою кількістю солі. Сьогодні я зробив ще трохи рису, але лише одиничну кількість і зрозумів, що останній раз забув подвоїти кількість цукру та солі, роблячи вдвічі більше. Останній раз було досить солоним, але я повинен був покласти 4 столові ложки солі.

Це не може бути правильно, чи не так? Що це було більшою ймовірністю? 2 чайні ложки?

Відповіді:


12

Минув час, коли я зробив суші, але 2 столові ложки звучать трохи на смішному боці.

Різні інші рецепти використовують подібні кількості (один до одного):

Насправді, хоча рецепти рисових суші, як правило, значно відрізняються щодо пропорцій рису, оцту та цукру, всі вони надзвичайно відповідають кількості солі. Рецепт Альтона Брауна вимагає столової ложки, але 1 ст. Ложка кошерної солі насправді еквівалентна 1-2 ч. Ложки столової або морської солі. Навіть за рецептом Epicurious, 1/2 ч. Ложки лише на 1 склянку рису - ви подвоїли його до тієї ж 1 ч. Ложки для стандартних 2 склянок.

Я припускаю, що рецепт, який ви дивитесь, мав на увазі 2 ч. Л., А не столову ложку , але я думаю, що навіть це занадто багато; Я б дотримувався 1 ч.л., що використовується майже в кожному рецепті рису з суші, який я коли-небудь бачив.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.