Чи є чайник з водою або дозатор, який може тримати воду теплою?


4

Я шукаю чайник або дозатор, який може утримувати або підігрівати воду близько 100 F. Надія - пити теплу воду прямо. Всі пристрої, які я знайшов до цього часу, зроблені для кип’ятіння води для приготування чаю тощо. Я міг би отримати дозатор, змішати гарячу та холодну воду. Однак мені потрібно бути обережним кожен раз, щоб змішати їх у потрібній пропорції; просто сподіваючись уникнути будь-якого ризику.

Оновлення

Я сподівався знайти інструмент для того, щоб зробити людину ледачим, але це не вдалося. Дякую за всі відповіді. Я буду використовувати стару добру плиту для прогріву та вакуумну колбу для їх зберігання. Я можу розглянути щось подібне у майбутньому - https://www.amazon.com/dp/B01N4WYPDX?ref_=pe_623860_70668690 .


8
Люка тепла вода є дуже хорошим джерелом розвитку бактерій. Хвороба легіонерів є основним прикладом. Я підозрюю, що тому вони їх не продають. Таким чином, якщо у вас є рішення, переконайтеся, що ви регулярно оновлюєте воду та дезінфікуючий засіб - все-що-це-тримає-це-тепле
Oldfart

Відповіді:


12

Найпростіший інструмент, який я можу придумати, - це термос - наповнити його водою або трохи вище бажаної температури та насолоджуватися запасом протягом декількох годин.

У більших масштабах нагрівач без резервуарів може забезпечити вам в основному необмежену кількість води, але майже напевно є надмірною.

Будьте обережні з усіма пристроями, які містять воду при температурі близько 100F / 37C, ця тепла вода сприятиме зростанню мікроорганізмів, так само біоплівки . Це також проблема з усіма дозаторами / охолоджувачами води, які також слід регулярно очищати.


6

Чому б не взяти грілку для пляшок для дитячого харчування? Менші кількості, але ви можете встановити температуру просто добре.


5

На ринку є чайники, які мають регульований електронний термостат, деякі з них дозволяють налаштувати дуже низькі температури. Приклад (огляд статті деяких таких чайників; деякі з них підходять для виконання завдання): http://www.independent.co.uk/extras/indybest/food-drink/best-variable-temperature-kettles-adjustable-electric- скло-не-пластик-2016-чай-a7179216.html .


2

Змішування окропу та холодної води дуже здійсненно. Дві частини, холодні до однієї частини кипіння, забезпечать потрібну вам температуру. Я використовую цей метод для програми швидкого випікання в хлібопічці, яка очікує на воду при оптимальній температурі для дріжджів (насправді трохи вище, оскільки борошно знаходиться при кімнатній температурі). Для випічки хліба я вимірюю об’єм, але для пиття ви можете це робити оком у склянці. У цьому методі немає ніякого ризику: якщо він виявиться занадто холодним, при краплі більш гарячим, а якщо він виявиться занадто теплим, зачекайте мить або додайте краплю холоду.

Альтернативою є визначити, як довго потрібно нагрівати склянку води в мікрохвильовій печі від холоду. Спробуйте 30-ті роки для початку. Після цього знадобиться розмішати.


1
У мене є дозатор гарячої води (для чаю, тому його зберігають менше, ніж кипіння), і я знайшов, що половина або половина або до двох частин є гарячими до одного холоду, працює для мене. Справа в тому, що можна скористатися тим, що найлегше вручити. Крім того, якщо ви використовуєте ту саму / подібну чашку або кухоль, досить легко визначити точні пропорції, оглянувши вимірювання через кілька разів, так що це не так багато додаткових зусиль - просто дозвольте гаряче, один крок до мийки , зверху холодним. Цілком можливо менше пошуку та налаштування якогось іншого рішення, щоб зберегти воду на бажаній температурі.
Мега

1

Альтернативою є поставити термостатичний змішувальний клапан під раковину і додати крану теплої води.

Термостатичний змішувальний клапан приймає введення холодної та гарячої води і може бути встановлений для виведення заданої температури. Він автоматично регулює співвідношення, таким чином, вихід є встановленою температурою.

Клапан недорогий, і в поєднанні з одним краном змішувача над мийкою буде задовольняти ваші потреби, не вимагаючи шнурів та приладів на прилавку.

https://www.amazon.com/Fyeer-3-Way-Thermostatic-Mixing-Connections/dp/B01MS3X57O/


1
Не рекомендується !: "Ніколи не пийте гарячу воду з-під крана (або гарячу, змішану з холодною). У претензії є кільце міфу. Але вчені з навколишнього середовища кажуть, що це реально. Причина в тому, що гаряча вода розчиняє забруднення швидше, ніж холодна вода ". nytimes.com/2008/01/29/health/29real.html - З CDC: "У будь-яких ситуаціях пийте або готуйте тільки воду, яка виходить з-під холодної води " ... cdc.gov/nceh/lead /tips/water.htm , - З EPA: "Використовуйте для споживання лише холодну воду ...". cooking.stackexchange.com/questions/21471/…
Кевін Феган

Крім того, там, де я живу, вода з крана пристойна, але її краще фільтрувати. Більшість фільтрів не обробляють гарячу воду.
фані

Будьте в курсі хвороб легіонера, будуючи будь-яку подібну контрацепцію - потенційно стояча тепла вода та важко очищається всередині простору, погана комбінація.
rackandboneman

@rackandboneman Так, якщо це зроблено, він повинен бути з трубами якомога коротшими, тому я запропонував це прямо під раковиною. Так само, як і з гарячою водою, ви збираєтеся запустити її трохи, щоб витягти теплу воду, викидаючи будь-яку холодну воду та подаючи лише свіжомішану воду.
Адам Девіс

1

На вашому столі є пристрої для зберігання теплої кави чи чаю, які називаються кухольними теплими. Якщо ви хочете лише прогріти єдину кухлю з водою, я думаю, це буде добре. Я зв'язав той, у якого є встановлена ​​температура.


0

Є три речі, які приходять в голову. Місце використання водонагрівачів. Для душу або крана. Встановіть темп. включити вимикач, включити кран. електричний. Або водонагрівачі для домашніх тварин. Встановіть темп. утримуйте воду при високій близько 100 °. Знайдено в зоомагазинах. За 2 1/2 гал. або 5 гал. Встановити на лічильник. Будівництво магазинів поставок або зоомагазин. Я бачу їх в Азії під потреби дитини. Чи хотіли жінки тепла вода для дитини під рукою. Але подивіться на лінію там для одного. Може не бути в Америці. Більша частина Азії становить 220 В, тому може не працювати в Америці.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.