Овочевий ривок?


8

У мене є декілька друзів, які підуть, і вони будуть готувати курку ривок. Як і в іншому моєму запитанні.

Остаточний курка курка

Однак деякі з них вегетаріанські. Я хотів би зробити їх ривками X, оскільки X - це овоч, який можна приготувати аналогічно, який буде добре смакувати в соусі з ривками.

Будь-які пропозиції щодо того, який овоч можна вживати?

Відповіді:


3

Поряд з justkt, мені цікаво, чи хотіли б ви їсти з вегетаріанським білком, а не з овочем - я думаю про сейтан (з пшеничного глютену) або паніру (м'який сир, який використовується в багатьох індійських кулінаріях) . Обидва вони надзвичайно прості в приготуванні, смачні, добре підбирають аромати. Вони обоє мають ситні зубні текстури, які були б задовольняючими.


1
Панір абсолютно чудовий!
justkt

1
Можливо, Seitan більше роботи, яку вони хочуть зробити.
Брендан Лонг

Власне, я замовив у якомусь Haloumi, чи можу це бути і маринованим?
Джеремі Френч

1
Haloumi точно можна було маринувати. Однак він матиме більш сильний, солоніший аромат, ніж панір, тому ви хочете переконатися, що ви думаєте, що ваш ривок-маринад доповнить це. Там, де панір має надзвичайно м'який аромат, халумі більше стоїть на собі.
justkt

Хоча це вимагає замішування, сеїтан не дуже важкий: перемішувати, замішувати, кип'ятити. (Панель домашнього приготування: кип'ятити, злити, віджати.)
У Буллі Будинку

10

Замість овочів, як щодо смаження тофу чи темперу? Обидва легко підберуть смак маринаду.

Якщо ви хочете дотримуватися овочів, маринуйте різні кольори болгарського перцю, кабачки або жовту літню кабачку, баклажани та гриби портобелло в маринаді від ривків і зробіть вегетаріанські шашлики.


домовились: баклажани та поротбелло були моєю першою ідеєю
Натан Куп
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.