Їжа залишилася в чані Instant протягом місяця, і вона виросла. Чи безпечно його використовувати після очищення?


4

У мене є миттєвий горщик. Я зробила рис близько місяця тому і не використовувала його з тих пір. На жаль, хтось в будинку поклав кришку на горщик з рисом всередині і залишив його там. Я тільки що відкрив його, і він був покритий в дуже думають шар зеленої цвілі.

Чи можна знову використовувати миттєвий горщик, якщо його очищую гарячою водою і милом?


1
Ласкаво просимо! Насправді, друге питання тут немає, тому я збираюся його відредагувати. Ми не можемо консультувати користувачів про здоров'я, оскільки ми не маємо можливості дізнатися, чи ви безпечні. Якщо ви дійсно зацікавлені, ви повинні звернутися до лікаря.
Catija

Відповіді:


6

Чесно? Я б вичищав горщик, а потім кидав його в посудомийній машині і робився з нею. До тих пір, поки гладка поверхня (помітити, що я не сказала, подряпана) є чистий це означає, що немає видимого ґрунту, тоді, коли його просувають через посудомийну машину з гарячою водою, миючим засобом і, можливо, циклом сушіння буде більш ніж достатньо. Це не схоже на те, що у вас є якийсь біохімічний експеримент, щоб уникнути допінгу. Просто практикуйте хороше hygeine з вашим обладнанням для приготування їжі, і ви будете добре.


2
Якщо миттєвий горщик є антипригарним, то очищення та введення його в посудомийну машину не є гарною порадою.
GdD

2
@GdD Мій миттєвий горщик внутрішній є нержавіючої ... це те, що приходить з ним за замовчуванням.
Catija

2
Не кожним обов'язково буде @Catija. Миттєвий горщик - це такий самий клас пристрою, як бренд.
GdD

3
Так, це нержавіюча версія. Я зробив дуже багато чого, що сказала ця відповідь: очистила чорт з горщика і кришки і кинула все в посудомийну машину на найвищому вогні з сани змити. Ми приготували вечерю в ній минулої ночі, і поки ми добре ...
user2884789

4

Вода і мило (тільки), ймовірно, трохи менше, що я пропоную для цієї проблеми.

Отримайте об'ємне заплесневело, вимийте водою і милом, потім змийте.

Заповніть водою та хлорним відбілювачем, а ще довго просочитеся (ніч або навіть кілька днів).

Ще один крок - добре промити (не поєднувати різнорідні хімікати для чищення), а потім використовувати соду (бікарбонат натрію) з адекватною киплячою водою, щоб заповнити горщик.

Ретельно промийте, знову промийте водою і милом, знову ретельно промийте і дайте йому "тест на нюхання" - якщо він не запахне, і він виглядає чистим, вам добре йти.


4
Wow, ви любите вашу нержавіючу, нержавіючу! Я хотів би відзначити, що повний 5 кварт / літр миттєвого горщика буде потрібно всього лише близько однієї чашки і половини або 350 мл відбілювача в повному вкладиші води. Малюнок 1 чашка на 4 кварт / 4 л / 1 галон, яка є більш ніж щедрим. Більш сильне рішення, ніж це, не є більш ефективним. Випічка соди / киплячий крок води здається люблять overkill мені, але я досить розслаблений про що різновид речі. OP, також вийміть гумову прокладку з кришки і змочіть її в вкладиші і обробіть кришку відбілюючою водою. Прокладка і внутрішній горщик можуть потрапити в посудомийну машину, коли ви закінчите.
Jolenealaska

1
Пивний пивовар, серед іншого - я зустрівся з формою, де я не хочу її знайти, і я хочу, щоб вона пішла без сліду, коли я закінчу.
Ecnerwal

1
Не могли б ви включити правильне співвідношення води та відбілювача? Я думаю, що чайна ложка на кварт, принаймні, це те, що я бачив для стільниць, наприклад тут з FDA . Це те, що я відразу ж подумав для санітарної обробки теж.
Cascabel

1
Це все-таки скороварка - безумовно, перший раз, коли ви його запустите, ви отримаєте достатнє тепло для стерилізації? Залишаючи його на ніч, навіть при випічці соди, це більше схоже на спосіб вирощувати більше, ніж вбивати.
Nate Eldredge

3
@Jefromi Кубок за галон / 4Liters сильний, ймовірно, надмірний і просунутий Clorox. Оцет може насправді бути краще для вбивства / очищення цвілі, але так як ми говоримо про поверхню з нержавіючої сталі, яка досягне більш ніж 250F при використанні, мех. Bleach дешево :) OP повинен перевірити етикетку, хоча. З поширенням супер-ефективних пральних машин не всі відбілювачі є старим стандартним гіпохлоритом натрію з типовою міцністю. Остерігайтеся різних марок / складів, вони можуть мати різні концентрації. Стандартний відбілювач (старий Clorox) становить 5,25% гіпохлориту натрію.
Jolenealaska

4

У той час як інші відповіді тут все пропонують за одну ніч намокання з хімічними речовинами та / або високою термічною обробкою я б сказав, що очищення його ретельно достатньо. Отримати все, що ви можете з нього, а потім очистити його з мильною водою. Якщо ви все ще застрягли на рисі, замочіть його холодною водою на деякий час, оскільки це допоможе випуску крохмалів. Як тільки у вас є всі риси, то чистіть його гарячою мильною водою, і ви добре йти. Спрей антибактеріального очищувача всередині перед тим, як витирати його і промити не буде поганим кроком, але пам'ятайте, що ви збираєтеся бути приготовленим під тиском речовиною там, що збирається вбити все, що може зробити вас хворим. Не забудьте спробувати уникнути очищення, оскільки ви можете пошкодити вашу антипригарну поверхню, багаторазове замочування - ваш друг тут. Якщо ваш горщик з нержавіючої сталі, то вичищайте.

Що я б більше турбує те, що, можливо, отримали не в самому горщику, а в плиті, наприклад, спорах і бактеріях. Я хотів би використовувати стару зубну щітку і антибактеріальний спрей, щоб потрапити у всі куточки та палиці, як петлі та ущільнення, і не забувайте чистити кришку!


1

Кілька разів я стикався з подібними проблемами. Мій підхід:

  • Очистіть або видаліть якомога більше.
  • Спрей з очищувачем для кухні на основі відбілювача, який у мене є у будь-якому випадку (призначений для робочих столів і раковин, попереджає про полоскання до контакту з їжею) і чекати принаймні кілька хвилин.
  • Видаліть решту за допомогою вискоблювання / промивання (повторюючи ці кроки, якщо необхідно).
  • Добре промийте
  • Покладіть через посудомийну машину (у тому числі антипригарну: я знайшов тільки посудомийну машину, щоб погіршити існуючий збиток, не викликати нових пошкоджень). Це один раз я використовую прання 65 або 70 ° C, а не мій звичайний 50 ° C екологічний прання.

Замість посудомийної машини можна мити руками, оскільки основною метою цього кроку є видалення всіх слідів відбілювача.


1
Уникайте відбілювання та інших речовин з високим pH, якщо горщик виготовлений з алюмінію. Ви отримаєте корозію.
Wayfaring Stranger

@WayfaringStranger, хороший момент, але чи існують вони? Я мав пару керамічних та одну не палицю сталь.
Chris H

1
Анодний алюміній не здивував би мене. Ніколи не бачив, але є багато дешевих речей у цьому світі.
Wayfaring Stranger

-2

Не треба так турбуватися про цвіль, але не так страшно, як думають люди. Узагальнюючи, справді небезпечна плівка походить від гнилого м'яса, цвіль з рису, хліба і овочів - велика, але набагато менш небезпечна. Вам не потрібно вживати будь-яких надзвичайних запобіжних заходів. Протріть і промийте горщик, використовуйте мило для посуду і понюхайте його. Якщо він більше не пахне цвіллю, ваша робота виконана. Якщо він як і раніше пахне цвіллю, використовуйте миючий засіб, і ретельно вимийте миючий засіб. Ви також можете просто кип'ятити воду в горщику, і це також вбиває всі форми. Посудомийна машина взагалі не потрібна.

Ваш ніс є інструментом, яким ви наділені, щоб виявити небезпечну цвіль, якщо він не пахне жахливо для вас, то це добре.


2
Ендрю, ви пропустили "Я зробив деякий рис близько місяця тому" частина питання ... так що є високий ризик цього буття небезпечна форма .
Joe
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.