Яку техніку я повинен використовувати для виготовлення латкетів для вечірки, щоб не довелося залишатися на кухні?


8

Зазвичай, це те, що я підсмажую свіжі латкеси під час вечірки, і я опиняюся на кухні для більшості партії.

Чи є спосіб, щоб я заздалегідь приготував латкеси, а потім все-таки отримав свіжий і хрусткий смак, коли приїдуть гості?

Ось кілька варіантів, про які я думаю, але не знаю, чи добре це буде працювати:

  1. Обсмажте їх як завжди і потримайте на стелажі в теплій духовці до приїзду гостей
  2. Швидко посмажте і потримайте їх у духовці ... коли гості приїдуть пересмажити їх (сподіваємось, це займе менше часу).
  3. Отримайте інших по черзі, щоб посмажити латкеси. :)

Відповіді:


3

Число 3 дасть найкращі результати. У цьому світі просто немає нічого такого великого, як латтена хрустка з сковороди, витративши лише пару секунд на паперовий рушник, отримуючи благословення кількох пластівців доброї морської солі.

Я ніколи не пробував номер 2. Якщо це зробити, будь ласка, повідомте про це.

Число 1 не дасть вам чітких шнурків. Вони все ще матимуть смачний смак домашніх латтерів, але вони будуть м’якими, а не хрусткими.


3

Можлива четверта альтернатива, яку я ніколи не пробував, тому не маю уявлення, спрацює вона чи ні.

Обсмажте латкеси, поки вони майже готові, а потім покладіть на дротяну стійку, зверху на аркуш аркушів. Ідіть і дайте їм охолонути. Коли гості приїжджають, попустіть їх у гарячу духовку (450F або вище), щоб скоринувати їх. Можливо, вам доведеться їх перевернути, піддаючи обидві сторони нагрівальному елементу. (і якщо це так, можливо, вам це не знадобиться на дротяній стійці, але це допоможе утримати їх не намокання).

Якщо ви пішли з номером 2 і пішли на другу смаження, я, мабуть, скористався прийомами подвійного смаження картоплі фрі ... використовуйте трохи нижчу температуру для першої мальки, щоб вони варилися, а потім гаряча друга смажина, розрізати їх. Я навіть не знаю, чи вам потрібно буде тримати їх у теплі в духовці; може бути краще, щоб вони охололи, щоб вони трохи налаштувались, щоб було простіше ввести їх у другу обсмажену за один шматок.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.