Офіційні рецепти коктейлів проти типових розмірів скла


9

Я купив і спробував різні види скляного посуду для коктейлів. Келихи для типових струшених напоїв включають дешевий келих для мартіні (165 мл), склянку «Нік і Нора» та купе (125 мл). Це відповідає розмірам, розміщеним у магазинах Інтернету, де вони можуть навіть збільшуватись за обсягами.

Однак основні рецепти коктейлів, як правило, закінчуються набагато меншими, до того моменту, коли в склянці це виглядає нерозумно. Наприклад, авіаційний коктейль "IBA Official" вимагає 75 мл алкоголю та соків, а струшування над льодом (використовуючи тверді кубики 30 мм, приблизно від 5 до 6) не розведе його до 125, а не 165 мл рідини.

Очевидно, що я можу просто пропорційно масштабувати інгредієнти. Але враховуючи, що «типові» коктейльні келихи не співпадають із «типовими» рецептами коктейлів, я відчуваю, що роблю помилку.

Отже, моє запитання: як перейти від типового рецепту коктейлю (з приблизно 75 мл інгредієнтів) до типового кінцевого продукту 125-165 мл?


У моїх прикладах розміри вище для рідин, припускаючи близько 10% простору. Так, наприклад, склянка для мартіні становить 165 мл, але приблизно 180 мл, якщо вона повністю заповнена.


1
Це може бути краще для алкоголю.stackexchange.com
папараццо

4
Так, це, звичайно, буде на тему алкоголю, але це ідеально на тему тут і вже добре відповів, тому не потрібно турбуватися про те, щоб поїхати в інше місце.
Каскабель

Відповіді:


15

Незважаючи на те, що багато барів, магазинів і ресторанів швидкого харчування ви б повірили, келихи для напоїв не призначені для "наповнення до краєчок" (або навіть закриття). Особливо це стосується коктейлів та інших алкогольних напоїв. «Простір голови» дозволяє випивачу кружляти (або, якщо їх було декілька, «шльопати») напій навколо, щоб змішати коктейльні інгредієнти, шукаючи дна склянки. Будь-яка вода, що розплавилася в напої, буде розведена в суміш, і напій може бути безпосередньо підданий дії будь-якого ліду, який залишився, щоб охолодити рідину так само, як вона споживається. Таким чином, "стандартний стакан" був розроблений таким чином, щоб перевищувати стандартний напій. Звичайно, завжди бажаючи «настільки, наскільки ми можемо», люди, як правило, сподіваються, що їх акуратний скотч буде наповнений до краю ...

За відсутності офіційної інструкції щодо розливання напоїв у келихи, я можу запропонувати деякі посилання, на які ви можете звернути увагу, включаючи той факт, що пошук зображення Google в " Повному коктейльному склянці " майже універсально показує зображення напоїв зі значним повітрям зверху. Відгуки самозваних експертів у барі , а також аматорів, що лунають своїми думками, зазвичай підтверджують цю думку. Зі свого боку, якщо більше двох членів сім'ї скажуть слово "возз'єднання", запас Джека Даніельса стрибає п'ять балів ... тож я можу принаймні прикинутися експертизою ...

деякі зображення склянок різних типів, що містять імовірно алкогольні напої
Навіть келих для пива (пілснер) розроблений, щоб звільнити голову про « правильну » подачу.


Thx для вашої розуміння. Я повинен згадати об’єм скляного посуду, що вже виключав «простір для голови» (наприклад, мій Нік і Нора Стакан є 125 мл, але 160 мл наповнений краєм). Тож авіація заповнює її лише на 50%, залишаючи набагато більше «головного простору», ніж, мабуть, передбачалося?
Єроен

1
Незначна додаткова точка на "шльопання": офіціант чи бармен також повинні мати можливість нести напій замовнику, не проливаючи на нього третини. Не чудовий досвід спостерігати за тим, як ваш коктейль стоїть на ковтках на підлозі або столі, коли він доставляється.
jscs

1
@Jeroen: можливо, ви захочете відредагувати своє запитання, щоб уточнити, що розміри, які ви вже вказали, займають простір голови.
Marti

1
@Marti Aye, намагався придумати спосіб її додати, хороший момент. Я додав це лише як виноску, тому що ця відповідь привернула багато відгуків і тому вважається корисною для громади (і я не хотів її "визнати недійсним", змінивши своє запитання на цьому етапі занадто сильно). - Це також означає, що я не сприймаю це як свою конкретну відповідь, хоча це, безумовно, корисно і можливо рішення для інших, зацікавлених у цьому конкретному питанні.
Єроен

5

Розуміння людьми того, що таке "один" коктейль, змінювалося роками. Дивіться, наприклад, цю статтю , де досить добре обговорюється окуляри Ніка та Нора.

окуляри тоді були набагато меншими (2 унції або звідси)

Тенденція до збільшення розмірів напоїв була послідовною протягом 20 століття як для алкогольних, так і безалкогольних напоїв. Я не буду займатись простою міркуванням, чому це сталося, але це показує, що розміри насправді не зафіксовані. Я не був би здивований, якщо орган зі стандартів професійного суспільства намагається менше відхилятися від традицій і прописує менші розміри, ніж ті, які зазвичай використовуються сьогодні, тоді як відділи маркетингу виробників скляного посуду йдуть із тенденціями або навіть ведуть / створюють їх.

Це лише один фактор, що призводить до розбіжностей, ймовірно, є більше подібних показів відповідей Cos Callis.


Той самий момент (6 унцій зараз, 2 унції потім) плюс зображення для тих, хто не знає, що таке келих Ніка та Нори: newyorkfirst.com/gifts/nick--nora-martini-glasses-427
Кейт Грегорі

2

Окуляри бувають усіх розмірів. Бажаний розмір напою буває всіх розмірів. Я б не переймався цим.

Очевидно, що відповідь - масштабування. Ви не збираєтесь переходити від 75 мл до 125 мл без масштабування.

Легше масштабувати вгору, ніж вниз.

За цим рецептом:
4,5 кл Джин
1,5 кл Марашино
1,5 кл Свіжий лимонний сік

Подумайте про це як
3 частини Джин
1 частина Марашино
1 частина Свіжий лимонний сік

Це 5 частин. Виберіть розмір деталі, щоб отримати бажане. Якщо ви використовуєте джиґер на 1 унцію, ви отримаєте 5 унцій, що становить близько 150 мл.

У США загальні розміри джигерів - 1/2 унції, 1 унція та 1,5 унції.

Маргарита:
2 унції текіла
1 унція липовий сік
1 унція Коінтре

4 унція - це маленький вид. Не означає, що це призначений розмір. Це просто співвідношення. Якщо ви хочете більше скла, використовуйте джеггер 1,5 унції. Ще більше використовуйте 1 унцію і просто подвійно все. Я хочу, щоб глечик використовував 1 чашку в якості джигера.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.