Навіщо смажити чайну ложку дала, щоб почати індійське блюдо?


9

Деякі індійські рецепти просять кухаря обсмажити дуже малу кількість дал, наприклад, "3/4 чайної ложки уриду дал" на початку приготування страви, яка інакше не містить дал. Приклади тут і тут , і в моїх кулінарних книжках є достатньо прикладів, щоб переконатися, що такий спосіб запустити страву є традиційним і не обмежується певною стравою.

Я приготував таку страву тиждень тому (за рецептом Мадхура Джефрі), і не можу сказати, що підсмажений дал якимось чином виявився в готовій їжі. Отже ... в чому сенс? Навіщо смажити 1-2 ложки дал так, як це була спеція? Це, можливо, спосіб випробування, коли масло досить гаряче?


На смак він дещо інший, напевно не використовується для перевірки того, наскільки олія досить гаряча.
Авянш Катіяр

Я нічого не міг скуштувати. Наприклад, візьміть пов’язане блюдо з поха. Після закінчення створюється близько 1,5 ч. Ч. У цьому у вас менше чайної ложки смаженого урад дал. Це означає, що, в середньому, їдальня з'їсть півдюжини сухих сот, перш ніж натрапить навіть на одну смажену сочевицю.
FuzzyChef

Тепер мова йде про кількість використовуваної дал. Я ніколи не мав поха з великою кількістю смажених дал. Смак має тенденцію виходити з м'яких півтонів, таких як сирний рис. Спочатку, коли я прочитав питання, я подумав, що це спрямоване на те, що смаження дал та використання дал безпосередньо призводить до подібних смаків. Смаження дал в невеликих кількостях не створить будь-якого відчутного смаку.
Авянш Катіяр

Відповіді:


3

У сухому посуді - наприклад, лимонному рисі або страві, що відповідає шаблону торану - чайна ложка урад дал, безумовно, буде помітна, надаючи хрусткий елемент.

Не забувайте, що індійські рецепти, як правило, використовують для вимірювання розміри старої шкільної ложки - випадковий шматок сучасної посуду не дасть вам хорошого наближення.

Миття та замочування урда-дал протягом години або близько того може бути хорошою ідеєю, якщо ви не знаєте, як старіть дал, який ви отримуєте це (особливо, якщо готувати такі страви, коли не в Індії) - занадто хрусткий урад дал може перетворитися на моляра загроза


1
якщо випадковий посуд не дасть гарного наближення, чи зробить це мірна ложка? Чи є показники ложки індійської «старої школи» еквівалентними міркам ложок, які широко доступні в Америках та Європі, чи вони суттєво відрізняються?
Spagirl

Перегляньте відео з індійських рецептів і подивіться, що вони використовують для чайних ложок
rackandboneman

3
Це не здається особливо корисним. Я переглянув багато відео з індійських рецептів, аж поки мій Vahchef не розпродався в Big Oat ... Багато кухарів говорять вам скористатись чайною ложкою чогось, а потім просто потрусити в неміряній кількості з маленької миски або каструлі, інших можна просто сказати «ложкою» і використовувати щось ближче до того, що я б назвав ложкою пустелі ». Я подумав, що, оскільки ви знали, що не буде хорошим наближенням, і говорив про «стару школу», я подумав, що інформацію про розміри «іншої індійської ложки для старої школи» можна було б корисно включити у вашу відповідь.
Spagirl

2
(а) у блюді з поха, яку я тільки що зробив, урад дал виявився невирішеним, і я використав суму в рецепті ++ (b), як каже Spagirl, кажучи, що "ваші вимірювання неправильні" є досить марним, якщо ви не можете дати поради щодо налагодження їх правильно.
FuzzyChef

@Spagirl принаймні ми погоджуємося з трагедією Thumma-Horlick :)
rackandboneman
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.