Я хочу нового витяжки, скільки CFM (кубічних футів в хвилину) мені знадобиться для готування в основному азіатських / мішаних смажених страв?


7

Ми щойно переїхали до нашого кондо, і я хочу замінити комбіновану витяжку з мікрохвильовою пічю / діапазоном просто на витяжну шафу. Мені було цікаво, скільки CFM (кубічних футів / хвилина) мені знадобиться, якби я в основному готував азіатський стир з фрі та інше? Я знаю, що більше CFM є кращими, але чи є таке, як over kill? Зараз у витяжній шафі лише 300 CFM, що дуже не достатньо навіть для киплячої води.

Будь-які пропозиції щодо CFM та, можливо, корисних функцій? Зараз я здійснюю покупки на Amazon.com, і бренд Tatsumaki потрапив на мене. Діапазон CFM від 750 до 950, залежно від моделі. Будь-який вклад з цього питання буде дуже вдячний.


1
Він виходить на вулицю?
moscafj

Так, він відводиться назовні, а не просто циркулює повітря.
JG sd

Відповіді:


2

Використовуйте їх як особистий досвід, а не як настанови щодо будівництва або для ремонту, сумісного з кодом.

Ви можете використовувати комерційний кухонний код як орієнтир: для кожного квадратного футу ковпаків витяжки пропонується від 50 до 100 CFM (кубічний фут на хвилину) вихлопної потужності. Згідно з цими вказівками, витяжка, що покриває кухонну поверхню розміром 36 на 20 дюймів (720 кв. Дюймів або 5 футів), потребує 5 разів 75 (в середньому) або 375 CFM.

Тепер проблема. Хоча багато витяжки забезпечать більше потужності, ніж мій досвід, це те, що їх недостатньо. На відміну від комерційних кухонь, на домашній кухні відсутні повітродувки, які нагнітають повітря. Код для комерційних кухонь передбачає, що у повітродувці приблизно 90% від вихлопної потужності. Якщо дозволяє погода, ви можете відкрити двері чи вікна, але це ніколи не буває, щоб повітря надходило прямо біля печі.

Це питання також було задано в DIY Stackexchange як "Скільки CFM для витяжки потрібне дійсно?"

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.