Додати в суп желатин як заміну запасу?


8

Моя дружина зробила курячий суп вчора ввечері, але у нас не було запасів, щоб почати його, тому ми використали воду.
На смак, суп був чудовий - йому просто не вистачало відчуття рота, пов’язаного з хорошим супом. Зверху на суп плавало багато олії, тож не бракувало жиру.
Я думав, що це, мабуть, тому, що ми почали з води замість запасу.

Ми плануємо зробити свій власний запас незабаром (так багато хороших порад тут!), Але у нас вчора не було під рукою, і ми не були готові бігти до продуктового магазину.
Однак після того, як ми з'їли суп, ми зрозуміли, що в шафі є кілька пакетів желатинового порошку.

Чи порошкоподібний желатин дав би такий самий рот, як запас?


1
Як саме ви зробили суп? Я найкраще здогадуюсь з того, що ви говорите, що ви майже майже зробили запас - курятина та інші інгредієнти, певний час готували у воді. У курятині немає кісток / ший / спинок і не готується стільки, скільки потрібно, щоб зробити хороший запас?
Каскабель

Правильно - ми використовували овочі та подрібнені курячі грудки, варені разом, можливо, півтори години.
mskfisher

Куряча грудка без кісток - у цьому рецепті ніде кісток.
mskfisher

Відповіді:


9

Я шукаю посилання в Інтернеті, але пам'ятаю, як читав у Cook's Illustrated, що вони змогли замінити трохи желатину, щоб імітувати почуття рота домашнього запасу. Я знайшов рецепт тушонки з яловичини, в якому використовувався желатин.

Виходячи з того, як ви описували свій рецепт, я б сказав, що тривалого приготування курячих кісток справді не вистачає. Ви можете отримати кращий результат, якщо обсмажити курячі грудки та овочі, перш ніж готувати їх у бульйоні.


4
Складання запасів з кісток витягує желатин з кісток. Домашній запас часто має гелеподібну консистенцію, коли його кладуть в холодильник, і це забезпечує більшу частину відчуття рота. Розчинення трохи желатину в холодній воді і додавання в бульйон дасть йому губи, що присмакують Незвичність, якщо аромат буде хорошим.
FoodTasted

7

Я думаю, що є кілька компонентів, які добре запасують смак + смак. Можливо, ви зможете наблизити їх без фактичних запасів за допомогою трохи хакерства:

  1. Використовуйте безгустовий комерційний желатин і невелику кількість насиченого жиру (сало з салом). Це б імітувало як жир з темного м’яса, так і желатин з кістки.

  2. Порізати трохи крохмалів і білків. Отримані вуглеводні та змінені амінокислоти є основним ароматом запасу.

    • Якщо ви використовуєте жир вище, щоб зробити коричневе покриття, менше буде плавати на верхній частині (частина вбирається в смачні коричневі шматочки їжі)
    • Сушені гриби або морські водорості можуть працювати (як можна залишити рис або картоплю).
    • І хоча це не відчуття смаку, важливо відчувати себе супом, оскільки він запускає пікантну частину нашого смаку.
  3. Чит з додатковими спеціями і сушеними овочами. Один з ароматів у багатьох запасах - цибуля / морква / селера (або інша трійця користі). Сушені спеції та шматочки - це чудовий хакер для отримання такої основи смаку.


5

За роки, коли це питання було спочатку задано, я натрапив на дві згадки про використання желатину в соусах:

Так, так, желатин може додавати / посилювати густіший смак у роті, особливо для приготування на короткий час, де не використовуються кістки.


1

Можливо, оскільки частина туші, яку ви отримуєте, - це желатин. Якщо ви спробуєте, дайте нам знати, як це виходить.


1

Цей «рецепт» для згущення супу з желатином я знайшов деякий час тому. Я пробую це сьогодні - сподіваюся, що це працює.

Він вимагає одного стандартного пакета (дві чайні ложки) желатину на 4-6 склянок бульйону, або 8, якщо він був майже багатим.

http://oureverydaylife.com/thicken-soup-gelatin-40133.html


Ласкаво просимо на сайт! Сподіваюсь, ви відредагуєте свою відповідь, щоб повідомити нам про результати - "Я спробував" Х ", а результат -" набагато корисніше, ніж "я спробую спробувати X".
Девід Річербі

0

Аромат запасу надходить переважно з кісток, а не з жиру. Жир повинен бути знежиреним з поверхні під час виготовлення запасів. Відварене нарізане куряче грудка не дасть такого ж аромату, а ваш порошкоподібний желатин також не ароматизований. Дійсно не може замінити хороший запас. Найближчим, до якого можна прийти миттєво, буде моментальна акція / злиття.


Аромат був насправді чудовий для того, що ми шукали - просто текстура була трохи тонкою. Я лише згадав про жир через його текстурний внесок.
mskfisher

Якби ви хотіли просто згустити суп, я використовував би суспензію кукурудзяного крохмалю або крупу, перш ніж я використав би желатиновий порошок.
Боб

Залежно від вашого методу запасу, жир важливий на ранніх станах для коричневості (згодом надлишок видаляється). Ці пікантні аромати важко замінити лише спеціями, якщо ви не обманюєте MSG чи подібні.
Брюс Олдерсон
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.