Рецепт дає вказівку кип'ятити всю капусту, чи можна замість цього кип'яти індивідуальне листя?


5

У Мадхур Джаффрі « Запрошення індійському приготуванню» , її рецепт для листя капусти з начинкою з картоплі наказує вам кип'яти капустяне листя, зануривши всю капусту в велику каструлю з киплячою водою.

Це звучить як нещасний випадок, який чекає на мене, і мені було цікаво, чи впливає цей метод на аромат, або це буде так само, щоб видалити листя і відварити індивідуально.


Якщо ви не хочете кип'ятити всю голову, ви могли б пару на пару, зняти пом'якшену листя, пару ще кілька, повторити 'поки у вас є достатньо листя. Проте це займе деякий час.
Джо

Відповіді:


7

Мета кроку кипіння - полегшити видалення листя. Видалення цілих індивідуальних листя капусти на сирої голові капусти важко; вони схильні рвати.

Якщо ви хочете докласти зусиль, це повинно бути добре. Вони готуються досить довго, щоб пом'якшити їх і зробити можливим обернути їх навколо начинки. Буде відбуватися набагато швидше без цілої капусті.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.