Як вивести вологу з сиру, який зберігається в рідині?


5

Деякі сири, такі як халумі та моцарела, часто зберігаються в герметичних упаковках, наповнених рідкістю, а не повітрям (я вважаю, що допомагаю зберегти її довше).

Однак це, як правило, викликає проблеми, коли справа доходить до приготування їжі, оскільки велика кількість зайвої вологи неминуче просочується. Це іноді справді руйнує певні страви, наприклад, коли дрібненькі смажені халуми стають майже пашотними, або коли моцарелла спричиняє, що основа піци стане ситною.

Єдине знайдене нами рішення - натерти сир і видалити вологу (яка змінює текстуру) або загорнути сир у паперові рушники і залишити на деякий час, щоб він ввібрав частину води (що займає тривалий час) , жоден з яких не завжди є варіантом.

Чи існують ефективніші методи видалення зайвої рідини з цих видів сирів безпосередньо перед приготуванням?


2
Якої форми сир? Опушена моцарелла не буде натискати так само, як блок Halloumi, але невеликий сирний прес працює для останнього (я купив шахту для виготовлення паніру та віджимання пакувальної води з тофу)
Кріс Х

@ChrisH Я ніколи не чув про сирний прес до цього часу, але я обов'язково перевіряю це. І у мене були ті ж проблеми з тофу в минулому, тому добре знати, що він працює і для цього.
Mike.C.Ford

Чому метод паперового рушника не завжди є варіантом? Нічого з вашого питання не може дискваліфікувати цей метод. Ви шукаєте щось, що не вимагає ні часу, ні відходів, чи якесь інше обмеження? Якщо так, будь ласка, констатуйте.
ruief

@ruief це займе багато часу, але це може бути і тому, що у мене закінчилися паперові рушники. Так чи інакше, це не завжди варіанти, тому я шукаю більш послідовний та ефективний метод.
Майк.С.Форд

Тоді ви використовуєте неправильний вид моцарели. Існують різні сорти. На жаль, я не знаю, як це називається, оскільки я не фахівець, тому я просто роблю цей коментар. Мій місцевий виробник моцарелла має особливий сорт для випадків, коли вам знадобиться трохи сухіше, наприклад, піца. Якщо у вас немає спеціалізованого магазину, ви можете навіть придбати їх хоча б на моєму місцевому супермаркеті, але в основному як розсипану моцарелу в пакеті. На смак він такий же приємний, як той, який ви купуєте в тих маленьких пластикових упаковках, тому я не бачу жодних недоліків
Raditz_35

Відповіді:


2

Інструментом для роботи є сирний прес, хоча для невеликих кількостей прес-тофу (у мене є подібний до цього ) добре працює. Я купив шахту для домашньої паніри і купив тофу, але також вживав її для халумі та моцарели (домашній, не блискуче вдалий).

Ідея проста: загорніть сир у марлю, покладіть в прес, навантажте вагу та почекайте. Якщо ваш сир не має плоских паралельних сторін, дизайн, який я зв'язав вище, також не буде працювати; є більше поршнеподібних форм, які тримають верхню пластину преса горизонтальною.

Можна імпровізувати двома тарілками, але це хитро, і на нижній пластині дійсно повинні бути дренажні отвори.


1

У таких сирів, як Halloumi, не повинно бути справжньої проблеми, чи не так?

Її слід швидко обсмажувати на високій температурі, щоб вологість не грала.

Що стосується свіжої моцарели, робити не так багато, що не змінить текстуру / смак сиру.

Можна натиснути, але це змінить текстуру.

Якщо ви хочете покласти піцу, переконайтесь, що ви запікаєте її при максимально високій температурі, щоб вологість швидко випарувалася; і чим довше він буде перебувати в духовці, тим більше вологості буде вилугати з сиру.

Ви можете використовувати звичайну моцарелу (не свіжу) для своєї піци.

Коли я вживаю свіжу моцарелу на піцу, я запікаю свою піцу до завершення, потім додаю сир і кладу під бройлер.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.