Консервування свіжого м’яса на масляній бані?


6

Нещодавно мені дали домашню свіжу консервовану свинину, яку консервували при варінні при 100 ° С протягом трьох годин. Це лише кілька тижнів і смачно смакує, але після ознайомлення з процесами консервування я вважаю, що описаний вище процес не є безпечним.

Консерви, а також нове протистояння США, схоже, провокують Росію і неминучий апокаліпсис, надихнули мене вивчити консерви власного м'яса.

Наскільки я можу сказати, мета полягає в тому, щоб на деякий час підняти внутрішню температуру холодної плями до приблизно 120 ° С, щоб знищити спори клостридії, і використовувати це сухе тепло не ефективно, оскільки теплообмін занадто повільний, і банки не роблять ' т подобається.

Типовий метод, який я знайшов в Інтернеті, передбачає водяну баню у великій ємності під тиском, щоб досягти температури кипіння.

У мене немає великого тиску, і я хотів би зробити велику кількість банок. Чи можу я просто використовувати ванну з рослинним маслом, що підтримується при температурі близько 130С?

ОНОВЛЕННЯ

Як описано у відповіді та коментарях нижче, балон під тиском на гарячій масляній бані може вибухнути і спричинити виверження гарячого масла. Однак це призводить до іншого способу мислення. Пляшки з ПЕТ розроблені, щоб витримувати високий внутрішній тиск, і, ймовірно, не плавляться при 120 ° С (мені потрібно перевірити), але ПЕТ має високу проникність кисню. Є пластикові консервні банки, такі як https://www.mycosupply.com/cgi-bin/shopper.cgi?preadd=action&key=PLID02 . Але даних про здібності внутрішнього тиску немає. Чи є загальний контейнер, призначений для роботи з високим внутрішнім тиском, який можна нагріти до 120 ° С із низькою газопроникністю? (пляшки пива приходять на думку)

Здається, баночки для напоїв, особливо ті, які призначені для пастеризації, можуть працювати https://hypertextbook.com/facts/2000/SeemaMeraj.shtml, але ці банки потребують дорогого обладнання.

ОНОВЛЕННЯ 2 Отже, після проведення додаткових досліджень відбувається процес під назвою Стерилізація полум'я, який проводиться при атмосферному тиску, і вимагає меншої, міцної ємності. Однак процес є проблематичним і мало використовується в промисловості. Хитрість полягає в тому, щоб вивести банки, призначені для стерилізації полум’я, і тоді масляна ванна спрацює. Будь-які підказки звідки?


Творча ідея, і мені цікаво почути, що люди говорять, але мені цікаво, що без тиску вода не міститься в м'ясі води при 100 ° С і затримує подальше нагрівання м'яса до цілі температура 120 C?
Лорель К.

3
@ Лорел С. Насправді після того, як я розмістив запитання, я зрозумів, що банка може стати контейнером під тиском, і пара піднімається до 120 ° С під тиском, припускаючи, що банка залишається герметичною. Тоді стає питання, чи може бачка фізично залишатися герметичною, інакше вибух пара у ванні з гарячою олією може стати проблемою безпеки.
Sentinel

@ Лорел C. Якби пара просочилася, я думаю, що м'ясо все одно вариться до 120С, але було б сухим.
Sentinel

Це буде дуже дуже небезпечно, якщо ви покладаєтесь на базу для підтримки тиску через відсутність захисту від надлишкового тиску.
користувач3528438

@ user3528438 після багатьох копань здається, що це можливо з правильним типом банки. Я не знаю, як визначити постачальника. Мені потрібно було б знайти характеристики для банок, які використовувались при стерилізації полум'я.
Sentinel

Відповіді:


3

Ви впевнені, що просто варіння м’яса протягом трьох годин недостатньо для того, щоб воно було стійким. Продукти з низьким вмістом кислоти, консервовані на виробництві, повинні перероблятися до 240F, як домашні консерви. Процес включає обробку банок у скороварці під тиском пари, подібній до того, що робиться вдома в меншому масштабі. 1

Я варив герметичні банки, але це не відстороняє, і я б не довіряв нагріванню банок до 240F, не відповідаючи тиску поза банками. Будь-яка невдача може бути вражаючою, оскільки вода миттєво випаровується та видуває в повітря легко запалюється гейзер пари та масла!

Напірники можуть бути дорогими, але часто їх можна використовувати. Можливо, вам доведеться замінити гумові прокладки або запобіжні клапани, але вони недешеві.

Ви можете мати більше успіхів у консервуванні, використовуючи пляшки, оскільки пляшки, кришки, кільця та інше обладнання легко знайти для покупців дому.

Інша думка полягає в тому, що рецепти консервування написані для певного тиску та часу приготування, щоб зберегти якість їжі та дати дуже міцну впевненість у безпеці харчових продуктів. Навіть якщо ви впевнені, що ваші банки будуть триматися, вам доведеться ретельно контролювати температуру олії. Домашні контролери sous vide не розроблені для таких високих температур, що означає, що вам доведеться придбати більш дорогий регулятор температури або побудувати свій власний.


Дякую за корисну інформацію, але я не буду відзначати її як прийняту, я оновив своє запитання, оскільки це викликає нові ідеї та питання. Для регулятора температури, термометра та терпіння.
Sentinel

Це би спрацювало, але це більше терпіння, ніж я повинен пильно дивитися термометр протягом 90 хвилин.
Собачатіна

Я думаю, що насправді було б досить легко підключити термостат до реле і занурити термостат у масло, і, мабуть, досить дешево. Річ у тому, щоб знайти ці банки, такі для стерилізації полум'я, інакше (як ви правильно зазначаєте) банки можуть викликати гейзер з гарячим маслом, якщо вони просочуються або лопнуть.
Sentinel

Я згоден, що зробити свій власний тимчасовий контролер не складно. Ви продемонстрували вище середньої здатності до цього, лише знаючи слово "естафета". Мене це також цікавить, коли ви дізнаєтесь про банки для стерилізації полум'я.
Собачатіна

Можливо, малиновий пиріг це зробив би ;-)
Sentinel
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.