Альбакоре або жовтий плавник


8

Я колись чув, що в одному консервованому туні є менше ртуті (отрути), залежно від розміру, який він має на врожаї, або місця, де він зазвичай зустрічається. Я купую бренд Genova, який має в упаковці оливкову олію. Вони обоє однакові, тому отримати "безпечніший" - це не потрібно. Чи можете ви пролити трохи світла на цю тему?

Відповіді:


19

Фонд захисту навколишнього природного середовища виніс декілька рекомендацій на основі вказівок EPA:

Консерви білі або альбакоре (0,32 частини на мільйон ртуті). Діти до шести років можуть їсти до однієї порції 3 унції на місяць; діти від 6 до 12, дві порції по 4,5 унції на місяць. Дорослі, в тому числі вагітні, можуть спокійно їсти його до трьох разів на місяць (жінки, порції 6 унцій; чоловіки, порції 8 унцій).

Консерви - легший вибір (0,12 частини на мільйон ртуті). Діти до шести років можуть їсти до трьох порцій по 3 унції на місяць. Старші діти та дорослі можуть сміливо їсти його раз на тиждень. Але слідкуйте за етикетками "гурманів" або "тонно". Вони виготовляються з більшим жовтофланцевим тунцем і можуть містити рівень ртуті, порівнянний з консервованим білим.

Кращою альтернативою є консервована лосось (здебільшого сокей або рожевий з Аляски), яка має мало забруднюючих речовин та має велику кількість здорових для серця омега-3. Він також стійко спійманий на Алясці і за аналогічними цінами, що робить його чудовим вибором навколо.

Вони можуть сказати "безпечніший вибір", але те, що зводиться до того, що незалежно від того, який тип тунця ви їсте, ви будете отримувати досить велику кількість ртуті, якщо їсте часто. Ртуть накопичується у тварин вище за ланцюгом харчування. Я ненавиджу, що я робив скріншот svg, щоб опублікувати його, але нижче - це корисна маленька схема:

ланцюг харчування тунця - джерело https://en.wikipedia.org/wiki/Mercury_in_fish#/media/File:MercuryFoodChain.svg - через Вікіпедію

Я включив частину лосося з джерела ЄФР, тому що лосось - це просто кращий вибір, який можна зробити екологічно чи для вашого здоров’я. Я знаю, що ваше питання було альбакором проти жовтого плавника, але різниця там незначна. Світло-біле - це питання, який зріз риби ви отримаєте, і це має значення, але ви все одно отримуєте неабияку кількість ртуті. Їжте дрібну рибу, наприклад лосось, оселедець, сардини, кіпр тощо, якщо ви по-справжньому переживаєте за ртуть.


Чи можна отримати на фермах тунець без ртуті? Або вони просто занадто великі, щоб бути життєздатними?
JAB

@JAB Побіжний пошук у Google, здається, говорить про те, що ви можете отримати тунця, що відгодовується, але я сумніваюся, що вони не містять ртуті. Можливо, нижча концентрація, але це відповідь на інше питання.
Диспенсер

1
Я навчився любити криль в Японії. Вони змішують його з білим рисом з трохи соєвого соусу. Зазвичай на сніданок! Мені знадобилося деякий час, щоб обійтись, але врешті-решт це стало однією з моїх легких страв на комфорт. І я знайшов для них і місцеве джерело!
Тільки Джоел

2

Туні Альбакоре живуть 11-12 років. Жовті плавці живуть лише 5-6, тому мають менше часу для накопичення ртуті. Skipjacks знаходяться між ними.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.