Який найбезпечніший, найефективніший спосіб розщеплення через товсту кістку?


8

Поки я сьогодні готував кістки для курячих запасів, мене грубо попередили про те, що моя техніка відщеплення була недостатньою для різання кісток, коли я майже відрубав лівий великий палець. На щастя, мої рефлекси виявилися досить швидкими, так що я пішов лише з тріщиною ескізу і тим, що відчував як два одночасних інфаркти.

Я знаю, що вкрай погана ідея мати руку в будь-якому місці поблизу місця різання, коли «рубають» секатором. Однак моя робоча зона невелика, і курка насправді не має рівну поверхню для відпочинку, а спроба просто зламати однією рукою призвела б (і зробила) до курячого шрапнелі.

Чи є техніка, яку я можу використовувати для прорізування кісток, яка є безпечною та точною?

(Пов’язано: Як нарізати варену курку, включаючи кістки, за допомогою розпушувача? Це питання, однак, стосується різання цілої курки, яка, на відміну від мого сценарію, не вимагає подрібнення деяких найгустіших частин кістки. ; більшість з них можна зробити навіть кухонними ножицями.)

(Примітка. Мені вдалося вирішити цю проблему самостійно, виконуючи кілька копань, і я опублікую власну відповідь, але я також вітаю інші пропозиції / методи.)


4
GladToHearYouWontBeTypingLikeThisInTheFuture. :)
hobodave

@hobodave: Якби ти тільки знав, наскільки я близький! Це був дурний хід, але люди роблять дурні речі, коли впадають у відчай (а літаючі снаряди з курячих кісток вважаються моїми відчайдушними).
Ааронут

Відповіді:


11

Надійнішою технікою, яку я знайшов, була така:

  • Потримайте сечечку в лівій руці (якщо припустити, що ви правша);

  • Правою рукою натисніть на розщеплювач зверху, щоб зробити невеликий відступ до кістки, щоб зберегти стійке утримування для наступного кроку;

  • Використовуйте дерев’яний молоток, щоб розтерти плоский (верхній) кінець косилки, знову правою рукою.

Це повністю безпечно і не вимагає точної мети. Зазвичай навіть найтовстіші кістки можна повністю відколоти за допомогою 2 або 3 жорстких ударів від молотка.


3

Зазвичай можна прорізати груди і спину за допомогою пари ножиць. Потім ви можете покласти курку на дошку, і вона буде залишатися покладеною.


Я мав дуже обмежений успіх у такому підході, але деякі люди присягаються ним. Це, безумовно, варто пам’ятати як потенційний варіант.
Ааронут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.