Скільки часу потрібно, щоб невідкритий сир пішов погано?


8

Я купив один із цих блоків сиру «Дублінер» (у Costco, відносно добре запечатаний у восковому папері) і помилково залишив його в своєму автомобілі.

Зважаючи на те, що вона не відкрита, а погода відносно прохолодна, які шанси на те, що вона все-таки хороша?

Відповіді:


13

Термін "поганий", коли застосовується до сиру, насправді може означати велику кількість дефектів (стор. 14), кілька з яких викликані неправильним або перестарілим станом, і лише деякі з них небезпечні. Питання, які вас, швидше за все, повинні хвилювати:

  1. Втрата вологи стосується насамперед м’якого сиру і, мабуть, перший негативний ефект, який ви побачите. У герметичній упаковці вона "потіє", як вказує Іво, викликана випаровуванням води, а потім конденсацією знову на упаковці, утворюючи маленькі крапельки. Незапечатаний, він просто висохне і стане твердим.

    Це не псування, і сир все ще ідеально добре їсти, він просто не може мати приємну текстуру і може мати трохи плоский аромат. Можна просто відрізати будь-які затверділі краї.

  2. Окислення надає трохи металевий смак, але, що важливіше, призводить до згущення - знебарвлення та кислуватий запах / смак. Це викликано світлом, і тому слід зберігати сир у темному місці. Якщо ви залишили його в машині в другій половині дня, він, можливо, піддавався великій кількості світла. Однак правильна упаковка значно сповільнює окислення, а восковий папір, зокрема, є інгібітором окислення (саме тому сир часто загортають у нього!). Світлова експозиція також була мінімальною вночі. Ви, мабуть, добре в цьому відношенні, але використовуйте ніс. Якщо він пахне кислим, не їжте його.

    Хімічний процес сам по собі призводить до пероксидів та вільних радикалів, які, очевидно, не їсти, хоча, здається, є дебати про те, наскільки вони небезпечні (деякі кажуть, що це підвищує ризик раку, хоча я не в змозі знайти авторитетне джерело, і це може бути просто міським міфом).

  3. Цвіль є найбільш очевидною формою псування і, як правило, останньою. Хоча більшість цвілі технічно аеробні, багато штамів здатні рости з дуже мало кисню, і я особисто бачив, як цвіль росте на незакритому пакеті чеддера, про який я забув протягом декількох місяців. Я впевнений, що мені не потрібно говорити, що цвіль не є безпечною для їжі; однак, до того часу, поки буде достатньо цвілі, щоб бути небезпечною, ви зможете її побачити.

    На відміну від публікації Іво, цвіль, яку ви побачите, що росте на зіпсованому сирі, не є такою ж, як цвіль, з якої виготовляли сир - деякі сири, як пармезан, взагалі не робляться з жодною формою, хоча вони можуть Звичайно, згодом виростає цвіль. Прес-форми, які використовуються при виготовленні сиру, зазвичай є певним різновидом пеніцилію , який безпечно їсти. Цвіль, яка виростає через кілька тижнів, може бути будь-якою, і їсти її не безпечно. Іво також частково вірно говорить, що упаковка не перешкоджає росту цвілі; однак це уповільнює його, обмежуючи наявний кисень.

В цілому я схильний погоджуватися з іншими відповідями про те, що ваш сир майже напевно все-таки буде хорошим лише через 1 день. Майте на увазі, що вважається, що сир був популяризований як метод консервації молока до існування холодильника - вся ідея полягає в тому, що він триває довгий час, як правило, набагато більше 24 годин, перш ніж безпека харчових продуктів стає проблемою.


Ви абсолютно праві, що цвіль, яка робить сир, не така, як та, яка її псує! Хоча колір і запах вже повинні бути свідченням :-)
Іво Фліпс

7

Враховуючи спосіб виготовлення сиру ( з бактеріями та цвіллю ), я не думаю, що упаковка - це те, що зберігає його в безпеці.

Однак якщо він не нагрівся занадто сильно, це повинно бути добре.

Єдине, що, мабуть, трапиться - це те, що сир починає «потіти», оскільки вода в сирі випаровується, але потрапляє в упаковку. Але ви можете просто занурити це, і це не повинно впливати на сир.

PS: Я голландський, тому я знаю свою частку про сир ;-)


4

Як сказав Іво, просто витріть піт і ви будете добре. Якщо це не свіжий сир, сир дійсно зазнає великої кількості зловживань перед тим, як зіпсуватись, і навіть якщо це трапляється, ви завжди можете порізати погану частину і все-таки з'їсти її. Це дійсно пружна їжа (крім свіжого сиру).

Коли свіжий сир «вимкнеться», ви можете спробувати його висушити і зробити власний сир. Ви повинні його злити, тримати сухим, поза світлом, прохолодним. Подивіться, що станеться. Якщо він на смак поганий, це не повинно бути небезпечним для здоров'я.


6
Зауважте, що це стосується насамперед твердого сиру. Якщо ви бачите, що цвіль росте на м'якому сирі, коріння можуть бути глибше всередині, і ви повинні викинути все це.
Ааронут
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.