З тих пір, коли у Великобританії яйця сказали «вдома, холодильник» (і чому)?


6

Яйця у Великобританії (і в більшості, якщо не у всій Європі) продаються при температурі навколишнього середовища. Це питання конкретно в цьому контексті.

Вчора відклавши ящик яєць у шафу, я помітив, що вони повинні бути в холодильнику. Це не має сенсу, оскільки вони продаються при кімнатній температурі з однією датою, вказаною як "найкраща до / показ до", тобто їх можна зберігати при кімнатній температурі в магазині до єдиної вказаної дати (що склало приблизно 10 днів після того, як я купив їх). На практиці в шафі вони штрафують на кілька тижнів довше, ніж це. Я схильний купувати досить великі ящики, оскільки мені подобається мати достатню кількість омлету, якщо я хочу швидку вечерю; вони також працюють дешевше таким чином. Попередній ящик із іншого супермаркету мав подібний текст. Я не планую зберігати їх у холодильнику, але якщо є вагомі причини, мені доведеться почати купувати менші ящики.

Тому:

  • Це триває роками, не помічаючи мене?
  • Чому яйця можна зберігати протягом дня, якщо не тижнів у магазині при кімнатній температурі, але не в будинку?

Доведення або спростування ваших підозр є основним питанням щодо безпечності харчових продуктів, тому я б радив вам позначити це так.
rackandboneman

@rackandboneman. Ні, але я переформулюю коментар, щоб зменшити менше підозр і більше логічного висновку.
Кріс Х

1
Я навмисно не позначив це безпекою харчових продуктів. Це логічно не може бути проблемою безпеки, оскільки зберігання кімнатної температури в магазині є прийнятним і за той самий проміжок часу.
Кріс Х

Температура в приміщенні, де зберігаються яйця, може контролюватися в певних межах в магазині - також вони можуть зберігатися в холодильнику в закриті години.
rackandboneman

1
Конденсація @rackandboneman (посилання Вікіпедії) фактично означає, що після охолодження вони повинні залишатися охолодженими.
Кріс Х

Відповіді:


3

Зберігання яєць у холодильнику дозволяє уникнути перепадів температури та забезпечує їх збереження нижче 20 ° C.

Я радий повідомити, що існує Британська інформаційна служба яєць , яка заявляє:

Для оптимальної свіжості та безпечності харчових продуктів яйця слід зберігати при постійній температурі нижче 20 ° C. Щоб уникнути типових перепадів температури на домашній кухні, ми рекомендуємо яйця зберігати у своєму ящику в холодильнику.

Що стосується супермаркетів, що зберігають яйця при кімнатній температурі:

Більшість сучасних супермаркетів зберігаються нижче 20 ° C, тому роздрібні торговці не повинні зберігати їх у холодильнику. Це також запобігає значним перепадам температури (наприклад, яйця переміщуються з холодильника в гарячу машину після покупки).

Дійсно, Британський кодекс практики Лева - схема забезпечення безпеки яєць із знаком Лева у Великобританії - рекомендує роздрібним торговцям зберігати яйця при постійній температурі нижче 20 ° С. Також схоже, що яйця зазвичай не будуть в магазині дуже довго, оскільки, як кажуть, вітрини в ідеалі слід очищати повністю два рази на тиждень.

Особисто я завжди вважав, що зберігати яйця в шафі добре, але вони тривають довше, якщо ви покладете їх у холодильник. Пам’ятайте, що передача найкращого до дати лише означає, що аромат та текстура можуть бути не такими хорошими ; їжа може пройти найкраще, але все ж бути прийнятною.


Варто зазначити, що яйця справді потрібно зберігати в холодильнику в деяких країнах, наприклад, в США. Дивіться відповідь Кос Калліс.


Гарна знахідка, дякую. Зважаючи на те, що я зберігаю свою кухню досить прохолодною, це можна трактувати як "може бути хорошою ідеєю поставити їх у холодильник в і після теплової хвилі". І я ледве не вірю в найкращі до побачень у будь-якому випадку
Кріс Х

1
@ChrisH Так, поки кухня постійно однаковий рівень прохолодно виглядає, що ти хороший.
BauerPower

1
Це хороша відповідь, але ви повинні знати, що незалежно від перепадів температури, охолоджене яйце буде мати більш міцний білок довше, ніж яйце кімнатної температури. Для багатьох застосувань яєць це неважливо, але для пінок, таких як безе, корж для їжі з ангелами або суфле, свіже яйце краще, а зберігання їх у холодильнику дасть вам кілька додаткових днів.
Собачатіна

1
Яйця з яйцем також пір'янішими будуть менше.
Собачатіна

1

У мене є кілька друзів, які вирощують курей, в основному за яйця, і нещодавно задавали це саме питання. Ось що я з’ясував: все це стосується сальмонели та двох дуже різних підходів до боротьби із захворюванням.

У США яйця хімічно миють під час "комерційних" операцій з видаленням бактерій перед транспортуванням. «Миття» також ставить під загрозу шкаралупу, до того, як охолодження вважається доцільним, щоб продовжити термін корисного використання яєць. Оскільки ця практика не потрібна для "невеликих" "некомерційних" операцій, яйця, які ми отримуємо від наших друзів, не вимагають "охолодження" (але зазвичай отримують все одно).

Європейський підхід полягає в тому, щоб залишити шкаралупи яєць немитими, а отже, безкомпромісними, так що вони абсолютно безпечні "на полиці". Непошкоджена оболонка (або «немита») оболонка вважається достатньо безпечною для запобігання потрапляння бактерій сальмонели в яйце ... і, отже, їжі.

Документи щодо підтримки та доповнення див.

Оскільки я припускаю, що Великобританія дотримується "європейської" практики відправки яєць на ринок "немитих", я здогадуюсь, що етикетка "в домашніх умовах холодильна камера" була додана адвокатом надмірно небезпечного ризику.


1
Це корисне пояснення різниці між підходами, але єдиний біт, який насправді має відношення до цього питання, - це здогад, і він повинен бути спільним для двох суперницьких ланцюгів.
Кріс Н

2
Існує хороша і раціональна причина робити A, але не B, і є хороша і раціональна причина робити B, але не A. Немає раціональної причини робити A і B. Інструкції говорять "Do A and B". .. тому залучається юрист.
Cos Callis

Це, безумовно, логічний порядок міркувань, тим більше, що "зберігати в прохолодному сухому місці" є звичайним для інших продуктів, а максимальна температура є звичайною для повсякденних ліків, тобто, з теплими кімнатними температурами не повинно виникати проблем
Кріс Х

Я погоджуюся з вашою відповіддю на основі безпеки харчових продуктів - проте яйця погіршуються в якості значно повільніше при охолодженні. Тому, навіть якщо безпечно продавати при кімнатній температурі, логічно радити тримати їх в холодильнику вдома.
Собачатіна
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.