Як смажити каштани на відкритому вогні?


8

Мені ніколи не вдавалося успішно смажити каштани на відкритому вогні. Я, як правило, закінчується обвугленими каштанами, які є неїстівними.

Чи є для цього хороша техніка?


2
Також ви можете ознайомитись з cook.stackexchange.com/questions/5590/…, щоб дізнатися більше про техніку приготування каштанів.
Марта Ф.

1
Добре замочити їх у воді на пару годин, перш ніж насправді обсмажити.
Це Грунт

Відповіді:


13

В Іспанії традиційним способом є щось подібне:

традиційний засіб для смаження каштанів

Або каструля з отворами. Великий день для цього називається Magosto, і він відзначається 11/11, але він змінюється від міста до міста. Це одна з найближчих речей до барбекю, ви спочатку обсмажуєте хоріоси, потім смажите каштани.

Якщо у вас немає доступу до цих інструментів, найкращий варіант - поставити їх поруч із вогнем. Зробіть невеликий зріз майже в кожному каштані (щоб звільнити вологу). Ті, хто без розрізу, з’являться і скажуть вам, коли вони почнуть робити. Почніть перевірку готовності з цього моменту.

Можливо, ви вже знали про зріз, але я знаю, що деякі люди не обсмажуються вдома, оскільки вони не знають, що це можна зробити в звичайній духовці, якщо надрізи є на місці, щоб каштани не стикалися дико.


ми зазвичай робимо надрізи у формі X, я чув, як замочування їх у воді полегшує їх різання. Я готував їх у духовці, у моєї родини була каструля з «каштановою жаровнею» для вогню, але насправді її ніколи не використовували.
Манако

4

Як було запропоновано в одному з коментарів "It Grunt" , ви можете замочити їх у воді за кілька годин до смаження.

Помістіть над вогнем металеву тарілку або шашликову сітку (бажано вугілля з вугіллям - без зайвого полум'я, особливо якщо ви використовуєте сітку.) І розігрійте її.

Поки він прогрівається, зробіть прокол або надріз на кожному каштані перед тим, як поставити його на вогонь, інакше ви отримаєте сухарі.

Люди в основному роблять це двома способами:

введіть тут опис зображення або введіть тут опис зображення

Я вважаю за краще перший (один шматочок посередині), оскільки це менше роботи, і я чомусь думаю, що легше відшаровувати післямови.

Помістіть їх на металеву пластину або сітку на 20-40 хвилин, час від часу повертаючи їх і переміщаючи (якщо вогонь не скрізь однаковий). Залежно від вогню та температури час може сильно відрізнятися ... але коли вони закінчаться, вони виглядатимуть приблизно так:

введіть тут опис зображення

До речі, ця поверхня (як на малюнку вище) найкраще працює. Але їх можна було зробити навіть на металевій пластині без отворів. (З отворами краще, оскільки вони насправді їх "торкаються" вогнем ... що підсилює смак.)

Потім просто очистіть їх (як зовнішній, так і внутрішній шар) і насолоджуйтесь.

Подібний препарат можна використати для звичайного обсмажування. Але все у вогні завжди було смачніше!


0

Дехто може назвати це обманом, але я виявив, що киплячі каштани мають тенденцію полегшувати їжу. Обсмажування їх іноді може висушити. Я також вважаю, що вони краще зберігають свої природні цукру, щоб вони були солодшими!


Це цікаво. Я спробував їх обома способами, але, схоже, смак смаженого краще подобається. Я здогадуюсь, це питання смаку, чи, можливо, я їх не проварив належним чином.
Г.Расовський
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.