Скільки аромату ви втрачаєте, коли прояснюєте запас плівкою з яєць?


3

Я чув суперечливі речі з уточненням запасів. Я чула одне, що ваш запас збереже свою глибину смаку, але з чіткістю. Інше джерело говорить, що ви повинні почати з дійсно якісної запаси, або ваш очищений запас вийде дегустацією, як вода.

Я помітив, що хоча одні методи освітлення використовують просто яєчний білок, інші використовують яєчний білок, мірепокс та мелене м'ясо. Це змушує мене думати, що крім уточнення, метод намагається повернути щось назад у запас, який втрачається.

Моя мотивація до питання полягає в тому, що я щойно закінчив галон і півтора запасів, які вийшли ідеальними. Хоча більшість речей, у які буде йти мова, не потребуватимуть уточнення, є кілька страв, які виглядатимуть приємніше з проясненим запасом. Якщо це не вплине на аромат, мій інстинкт полягатиме в тому, щоб просто поставити пару додаткових годин і прояснити всю партію, перш ніж зберігати її.


Крім того, якщо ви подивитесь на мій випадок приготування їжі.stackexchange.com/questions/76913/… смак був загублений, але об'єм був найважливішою частиною.
Капітан Жираф

Відповіді:


4

Я готовий до виправлення, але, на мій погляд, головна причина для уточнення запасу, якщо припустити, що грубі домішки були вилучені, - це естетична. Не забуваючи про те , що поява їжі дійсно змінити враження смаку. Плаваючі інгредієнти можуть бути показані в прозорих супах - достатньо концентрована консома, виготовлена ​​з великою кількістю м'яса на допомогу, може мати інтенсивність удару. На моєму досвіді я ніколи не проясняв запас, яким би то не було способом, без якогось «проріджування» чи «розгладження» аромату. Не стільки втрата інтенсивності чи аромату (що більше стосується зменшення), скільки втрата «округлості». Я думаю, що це, мабуть, пов’язано з втратою жиру в суспензії.

Якщо я роз'яснюю запас яєчним білком, я додаю мірепокс (селера, морква, цибуля-порей - очевидні кандидати), але я подрібню або натертую овочі, а не розпилюючи їх. Це означає, що вони можуть створити своєрідний волокнистий килимок з яєчним білком, коли він піднімається, тримаючи його разом у досить сильному плоті. Потім можна зробити отвір посередині плоту. При дуже низькому кипінні конвекція приводить до того, що запас піднімається через отвір, поширюється по плоту і знову опускається по його краях. Якщо ви дуже обережні, пліт можна зняти великими шматками.

Альтернативою є метод заморожування Гестона Блюменталя, який, за його твердженням, зовсім не зменшує аромат (хто я не згоден? ... але я ..). Це дуже зручно. Остудіть запас, видаліть затверділий жир, заморозьте запас, а потім дайте йому відтанути через кавовий фільтр або потроєний муслін. Відходів менше, тож ви зможете таким чином прояснити частину свого запасу, не так багато втрат, які випливають з уточнення невеликих кількостей методом яєчного білка.

Якби це я, я б уточнив лише суму, яка мені потрібна була чітка, і я б пішов на другий метод. Таким чином, якщо ви заморозите свої запаси все одно, ви зможете вирішити, чи хочете ви, щоб це було ближче до часу, коли ви його використовуєте.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.