Як я можу ефективніше вживати кукурудзяну муку під час приготування піци?


3

Коли я роблю піци, я кладу купу кукурудзяної муки на свою шкірку з дерев’яної піци. Потім я кладу сформоване тісто на шкірку (кукурудзяна мука), додаю начинку і перекладаю на попередньо розігріту кісточку в духовці. Це завжди призводить до великого безладу, оскільки кукурудзяна мука сповзає зі шкірки з піци та на дно духовки (де вона згоряє). Він потрапляє по всьому столу та підлозі. Іноді я не кладу достатньо на камінь, і піца прилипає до шкірки, тому я піднімаю цю секцію і додаю більше кукурудзяної муки, періодично ведучи до великого кургана кукурудзяної муки, приклеєної до скоринки.

Коли я виймаю піцу з духовки, на камені залишається багато кукурудзяної муки, тому, здається, я занадто багато вживаю. Ця відповідна відповідь вказує, що рішення піци, що наклеюється на шкірку, - це (більше) кукурудзяна каша, але це не моя проблема.

Чи є кращий метод «застосувати» кукурудзяну муку до моєї шкірки для піци та / або самого тіста, щоб зменшити безлад? Я акуратно посипаю кукурудзяну кашу на шкірці, тому більша частина безладу трапляється під час переходу з шкірки на камінь та назад. Зазвичай я використовую жовту кукурудзяну муку Quaker , якщо це має значення.

Відповіді:


4

Коли я вперше почав робити піцу вдома, я спробував кукурудзяну кашу, а потім спробував манну крупу. Жоден не працював на моє задоволення

Незважаючи на те, що на коробці пергаментного паперу Рейнольда написано: «Піч SAfe до 420 градусів F», я перевірив її на 550 ° F протягом 30 хвилин при 550 ° F (максимальна температура мого духовки може бути встановлена) на нагрітому камені для піци з 10 "чавунна сковорода зверху. Пергамент став світло-коричневим, не було вогню, і міцність конструкції нагадувалась (я потягнув папір, щоб перенести сковороду 4+ фунтів назад на мою шкірку, не розриваючи її)

З цього моменту я перестав вживати кукурудзяну муку або манну крупу. Більше не псується піца в духовці


Працює чудово! Я все ще використовую трохи кукурудзяної муки (зверху пергаментного паперу), щоб надати деяку текстуру в нижній частині скоринки, але ніде не стільки, скільки я використовував. Більше безладу!
mmathis

1

Порада: я використовую пергаментний папір замість кукурудзяної муки.

  • Нехай ваш камінь нагріється протягом години
  • Розкачайте тісто
  • Покладіть на шкірку шматочок пергаментного паперу, достатньо великий, щоб вийшов між вашим каменем і пирогом
  • Помістіть пиріг на камінь з пергаментним папером під ним
  • Готувати
  • Прибуткова вечеря

1

Я використовую суміш кукурудзяної муки та борошна. Борошно значно допомагає волозі і запобігає її злипанню, тоді як кукурудзяна каша забезпечує кращу ковзання . Я кажу, що наше співвідношення (яке я очне яблуко) становить приблизно 50/50 або 60/40 борошна / кукурудзяного борошна. Я напевно помітив, якщо суміш занадто сильна кукурудзяна каша, тоді необхідна кількість стає марною, з великими кватами в духовці (яка випалює), на шкірці, на столі та на підлозі.


0

Раніше я використовував кукурудзяну муку, але виявив, що борошно з манної крупи працює краще. Можна використовувати трохи менше і менше шансів згоріти.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.