Як зупинити, щоб вівсянка не прилипала до боків моєї повільної плити?


8

Коли я готую вівсяну кашу, я зазвичай роблю овес із сталевого різання у повільній плиті на ніч.

Вони смачні тощо, але незмінно є шар вівса, що застряг / спалений на бічних стінках керамічної каструлі з повільною плитою.

Зважаючи на те, що кожен експеримент - це робота за ніч, мені цікаво, чи хтось ще мав цю проблему, і якщо так, як ви її вирішили?

Чи варто було б змастити боки вершковим маслом - чи це додасть смаку, коли воно вариться так довго?

Інші ідеї?


1
Спробуйте вершкове масло: масло + вівсяна каша добре їсть, звичайна начинка кілька десятиліть тому.
Брюс Олдерсон

Чи залишилось достатньо рідини до ранку? Занадто довга / занадто гаряча здогадка звучить ймовірно.
Каскабель

Відповіді:


3

Ви готуєте занадто довго чи занадто гаряче?

Овес не повинен горіти; застряглий овес повинен просто замочити.

Поради для коктейлів:

  • Часто керамічний горщик повільної плити стає досить шорстким і може мати тріщини в глазурі. Спробуйте скляний горщик для духовки всередині керамічного горщика (або замість нього, якщо він добре відповідає).
  • На повільних плитах для зменшення їх тепла можна використовувати на повільних плитах апаратний регулятор швидкості свердління або термостат / контролери нагрівача. Крім того, таймер для плагінів можна використовувати для часового циклу готування.

Різні методи:

  • Можна довести овес до кипіння і вилити в попередньо нагріту колбу термоса (з широким отвором) і залишити на ніч. Традиційний овес або інше зерно доводили до кипіння на вечірньому вогні, а потім горщик клали в ящик з сіном * на сніданок та обід наступного дня
  • Особисто я не можу сказати велику різницю між повільним плитом вівса і порцією вівса, який продували в мікрохвильовій печі протягом трьох хвилин. Просто компенсуйте трохи зайвого молока і дайте постояти п’ять хвилин перед подачею

* Великий дерев'яний ящик, обкладений сухою соломою або сіном, з порожниною, достатньо великою для закритого посуду, вазона. Більше сіна та важкої кришки, розміщеної зверху (для утримання тварин)


Рецепт, такий як він, вимагає низьких параметрів, які я використовую. Здається, достатньо рідини (тобто овес не сухий). Вони дійсно не замочують - тож не величезна проблема, а лише тонка настройка. Я спробую масло ... :-)
sdg

@mfg приємно редагувати, хоча на два роки пізніше :-)
TFD

Питання було якраз попереду свого часу
mfg

"Особисто я не можу сказати велику різницю між повільним
плитом

2

Дві ідеї:

1) З мого власного досвіду, не маючи правильних результатів співвідношення врізаного вівса вода / сталь, воно легше прилипає до керамічного горщика. Яке співвідношення вода / овес? Я працюю 9/2 в повільній плиті близько 8,5 годин.

2) Після охолодження вівсяної каші в керамічному посуді покладіть її в холодильник. Коли він ретельно охолоне, використовуйте пластикову ложку для рисової плити *, щоб очистити вівсяну кашу. Виходить досить чисто. Маленьку вівсяну кашу, яка залишається приклеєною до внутрішньої сторони, легко очистити після кількох годин замочування.

* Пластиковий рисовий скребок ідеально підходить для роботи, оскільки він не пошкодить покриття на вашій плиті, його конструкція ідеально підходить для вискоблювання їжі з круглих контейнерів, і є достатньо міцною, щоб використовувати трохи сили, не руйнуючись.


1

Для більшості кулінарних виробів з гарніром я їх не використовую, але вівсяна каша є надзвичайним кандидатом на такий лайнер з горщиками з посудом . Вони, ймовірно, доступні у місцевих продуктових товарів. Коли ви закінчите, ви просто піднімаєте лайнер і викидаєте його. Я використовую їх для Queso, і вони чудово працюють.

введіть тут опис зображення

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.