Вибір ножа для розбору для роботи в повітрі?


9

Я скоро буду купувати новий нож для розбору. Я використовую свій сучасний ніж в основному для "повітряної роботи" - такі речі, як користь полуниці, обрізка фруктів / овочів тощо. Я рідко (або ніколи) не використовую її для роботи на обробній дошці.

Я переглянув різні стилі / марки ножів і побачив у (друкованій, не в Інтернеті) статті коментар, що ножі для розбору в японському стилі "не дуже зручні для роботи на повітрі". Не було ніякої розробки.

Це змусило мене зробити паузу і, зрештою, привело мене сюди, щоб запитати, за якими критеріями вибирати ніж для розбирання спеціально для роботи в повітрі? Важчий / легший? Більша / менша ручка? Форма ручки? Форма леза?

(Зрештою, я хотів би придбати ножі і вирішити для себе, але це не практично у фінансовому плані. А в мене немає магазинів поблизу, які б дозволяли використовувати тестові ножі, тому я не можу "перевірити" їхати. ")


3
Дякую спасибі, дякую за використання пунктів !!!! +2, якби міг !! (Добре запитання, btw)
MarsJarsGuitars-n-Chars

1
Насправді є великий японський ніж, який використовується як на борту, так і для роботи на повітрі, узуба ... менші поодинокі конічні японські ножі (аджикірі, ко-деба тощо) - це питання смаку, коли справа стосується ручної роботи - Мінус полягає в тому, що вони легко застрягають, коли забиваються, догори в тому, що тим самим ефектом ніж зазвичай зупиняється, якщо ви втратите контроль над ним.
rackandboneman

1
Як професійний кухар, що живу за дешевим ножем для розбору, Henckel продається в Walmart за 5 доларів. Ви можете поїхати витратити цілий статок на справді приємний прорізуючий ніж, але реальність тих, кого я згадав, працює чудово - мій хлопець робить різьблення фруктів з ними "в повітрі".
sou4life

@ sou4life Я не планую витрачати тону - більше хвилююся щодо функцій / дизайну, ніж ціни. Яка форма / розмір / стиль такий дешевий Henckel і чому ви любите його віддавати перевагу іншим дешевим ножам, спеціально для роботи у повітрі?
dwizum

@dwizum У нього досить тонке і гнучке лезо, що чудово підходить для тих менш щільних предметів, які ви б різали у повітрі на відміну від дошки (полуниця проти моркви). Вони також не є небезпечними різкими - я вагаюся, щоб використовувати в повітрі ріжучий ніж Miyabi, але не Henckel. Це дійсно проста пластмасова ручка, тому вона може сто разів входити в посудомийну машину і бути прекрасною, тому її легко чистити і довговічно. Вони зручні і в руці. В цілому, я вважаю, що це хороше співвідношення ціни і якості! TWIN Henckel 4 ", як це: zwillingonline.com/38024101.html
sou4life

Відповіді:


6

«Повітряна робота» - цікавий термін, який я не звик чути, і я багато цього роблю. Хитрість тут полягає в тому, де ти будеш тримати ніж, працюючи. Довге тонке лезо означатиме, що ви тримаєте лезо під час роботи, що не є проблемою.

Для цього добре підходять невеликі ножові та гачкові ножові ножі, оскільки ви можете зручно тримати ручку. Я люблю гачкові дзьоби ножі для гарніру, грибів, дрібних пігментів та обрізки овочів тощо.

Маленькі ножі з прямим розбором - це стандартний вибір для цього, якщо вам не подобається зачеплене лезо.


0

Для розбирання ножів я виходжу "дешево", оскільки, як правило, часто їх розпущую (у відро для сміття).

У моєму місцевому магазині у них є бренд Nogent, із звичайною дерев’яною ручкою та звичайним лезом. У мене також є кілька Victorinox з пластиковою ручкою, я їх не люблю так сильно, навіть якщо вони краще тримають різкість.

Я спробував кілька ножів з лезом пташиного дзьоба і мені це зовсім не сподобалось (можливо, тому, що я не займаюся точним ножем).

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.