Регулювання дріжджів і час підйому в рецептах


3

Чи можна зменшити кількість дріжджів і збільшити терміни вирощування квашеного тіста? Якщо так, чи існує простий метод обчислення змін? Чи означає 1/2 дріжджів вдвічі більше часу наростання?

Відповіді:


3

Це, безумовно, можливо. Однак є багато, багато факторів, які спрямовуватимуть діяльність дріжджів: рівень цукру, температура води, розвиток глютену тощо. Якщо я можу, я нормально відрізаю дріжджі і просто пильную тесто, тим менше дріжджів, тим більше може розвиватися аромат.


2

В оптимальних умовах дріжджові клітини в хлібному тісті можуть подвоїти їх кількість приблизно за 100 хвилин до 2 годин. І під оптимальним, я маю на увазі, як у лабораторії з ідеальною вентиляцією та контролем температури при 86 ° F / 30 ° C. На кухні є чимало інших факторів, які можуть впливати на це (наприклад, температура в приміщенні, рівень солі та цукру в тісті, наявність інших дріжджів у повітрі тощо), так що кількість годин на 2 години лише зросте вище залежно від ваша установка.

Але якщо ви використовуєте це 2-годинне число як орієнтир, кожна половина дріжджів у рецепті додасть вам 2 години або більше до вашого часу підйому. Зауважте, що це правило не працюватиме, якщо ви хочете зробити холодний або нижчий підвищення температури.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.