стандартний спосіб приготування хрусткої картоплі з солодкої картоплі?


8

Я шукав спосіб смажити (не запікати) солодку картоплю, можливо, як метод подвійного смаження для кашлю та картоплі, схожої на розсип, щоб отримати хрусткий зовнішній вигляд.

Можливо, мені чогось не вистачає, але мені важко знайти щось для солодкої картоплі (будь-якого виду). Я консультувався зі своєю бібліотекою кулінарних книг, і я не дуже часто зустрічався. Я мав неоднозначний досвід з рецептами блогу, тому я їм менше довіряю, але, можливо, ця стаття про смажену із замороженого солодкого картоплі Munchies (яку я спробую в ці вихідні) має щось правду ?:

 • Інгредієнти:

  • 2 фунта великої апельсинової м’ясистої солодкої картоплі
  • 1 чайна ложка харчової соди
  • 1 склянка плюс 2 столові ложки кукурудзяного крохмалю
  • Арахісове масло, для смаження
  • 1 склянка клубсоди або води кошерної або дрібної морської солі
 • Інструкції:

  1. Вистеліть форму для запікання пергаментним папером і зробіть достатньо місця в морозилці для зазначеної форми для випічки.

  2. Очистіть солодку картоплю, якщо бажаєте, і поріжте їх по довжині на палички товщиною 1/4 дюйма (обсмажте форми). Помістіть їх у миску з харчовою содою та 2 столовими ложками кукурудзяного крохмалю та закиньте. Складіть солодку картоплю на форму для випічки в один шар, стежачи, щоб вони не торкалися . Заморожуйте їх до твердості , принаймні 3 години. Якщо фрі випікаєте пізніше, перенесіть у морозильну сумку розміром з галоном; вони будуть зберігатися замороженими до 2 тижнів.

  3. Налийте олію у велику важку каструлю, бажано голландську духовку, в яку встановлений термометр для смаження на глибині до 2 дюймів. Поставте каструлю на середній вогонь і починайте акуратно розігрівати олію до 375ºF .

  4. У великій мисці збийте разом залишилися 1 склянку кукурудзяного крохмалю і клубкової соди . Укладіть кілька шарів коричневого паперу на форму для випічки.

  5. Коли олія досягне 375ºF, опустіть в суміш кукурудзяного крохмалю жменю солодкої картоплі і рівномірно покрийте . Підніміть їх з миски, не допускаючи потрапляння зайвої рідини в миску, і обережно додайте їх до олії. Смажимо, помішуючи павуком, щоб вони не прилипали до дна горщика, до глибокого золотисто-коричневого кольору і проварившись, приблизно 8 хвилин . За допомогою павука перекладіть фрі на коричневий папір для стікання. Відразу приправити сіллю . Повторіть з солодкою картоплею, що залишилася, повернувши олію до 375ºF між партіями.

Я шукаю валідацію або спростування інструкцій цієї статті або, ще краще, перевірених методів у людей, які призводять до хрусткого смаження солодкої картоплі.


1
Навіщо смажити? За допомогою солодкої картоплі та їх вмісту цукру випічка дозволяє цукру розсипатися та коричневого кольору?
Jade So

напевно! в той же час, як і з багатьма, багатьма продуктами, чому б не посмажити? ;) (Я знаю, тому що вони можуть намочитись, але саме тому я хотів, щоб там був якийсь обізнаний, обізнаний запис - не випадкові блоги - як ресурс десь про смаження солодкої картоплі)
arturomp

Відповіді:


5

Заморожування фрі відкриває їх текстуру і робить їх більш пухнастими. Це корисно для звичайних фрі або смаженої картоплі.

У солодкій картоплі є занадто багато цукру і недостатньо крохмалю, щоб хрустнути самостійно. Єдині хрусткі солодкі картопляні картоплі, які я коли-небудь робив або їв, покривали крохмалем, щоб забезпечити хрусткість.

Поки я не спробував цього точного рецепту - я, наприклад, не використовував соду для клубу - у неї є всі правильні кроки і, схоже, це спрацювало б.


3

Наведений вище рецепт дійсний, але виснажливий. Спробуйте рецепт нижче без частини заморозки. Солодкий картопля дійсно потребує покриття для хрусткості, щоб повторити метод подвійного смаження, досягнутий з картоплею. Цей рецепт - на 2 кілограми солодкої картоплі. Якщо ви робите більше, зробіть більше содової ванни за потребою.

Найпростіший метод - це лише очистити шкірку та нарізати їх, коли ви будете готові до смаження, переконайтесь, що масло потрапить до 375. Розріжте їх навхрест, а не по довжині. "Коротші" фрі краще хрумстять. Спробуйте також і більш тонкі, а не розміри зі смаженою стейк.

Після нарізки покладіть їх партіями в миску, яка містить 1 склянку кукурудзяного крохмалю і 3/4 склянки холодної клубкової соди. Сода запобігає злежуванню. Вийміть, дайте зайвий стік і покладіть їх на дротяну стійку (бажано над раковиною або глибокою каструлею), щоб додатково зливати і залишатись сухим повітря, поки ви доповнюєте інші партії.

Після того, як все буде покрито, 8 хвилин обсмажте в олії 375 невеликими партіями, помішуючи їх, щоб рівномірно зварити, а потім перекладіть на підкладений паперовим рушником лоток. Зачекайте, поки тепло повернеться до 375, перш ніж продовжуватись, і продовжуйте, поки це не закінчиться. Якщо ви робите багато, ви можете зберігати попередньо приготовані фрі гарячими в низькій духовці на аркуші випічки, закінчуючи смаження.

Після завершення перекладіть фрі в миску з сіллю і спеціями на покриття. Міцніші спеції, як кайєнна чи чилі разом з сіллю, зазвичай підсилюють аромат смачної смачної смаженої фрі.


1
Якщо ви ще не спробували крок заморожування для фрі, який ви дійсно повинні. Звичайно, це потребує більш вдосконаленої підготовки, але отримана текстура набагато краще.
Собачатіна

Я спостерігав в Америці пробну кухню вчора ввечері, і для смаження в духовці вони також використовували кукурудзяний крохмаль ... але вони використовували звичайну воду і мікрохвильову спочатку, щоб зробити пасту
Джо
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.