Яка різниця між Prime Rib та Stending Rib Roast?


Відповіді:


8

Я щойно трапився під цим старішим запитанням і виявив, що надані відповіді, включаючи інформацію у посиланні на wikipedia, є невірними.

Усі первинні ребра - це постійні смажені ребра, не всі прямі ребра - первинні ребра.

  • [див. редагувати нижче] " Prime Rib " - це стояча ребра з яловичини, яка досягла рівня "Prime" за USDA.
  • Bone-In або Bone-out - це окремі відмінності, які можна застосувати до будь-якого печеного ребра, що стоять, незалежно від сорту.

Прем'єр-міністр США - це найвищий сорт яловичини з найбільш жирною мармуровістю. Це м'ясо дуже ніжне і на нього припадає лише 2,9% всієї яловичої яловичини. Прем'єр-міністр США зазвичай зарезервований для закладів високого класу. Оскільки ця яловичина має такий високий рівень жирової мармуровості, вона відмінно підходить для методів варіння на сухому теплі. від: http://foodreference.about.com/od/Meat/a/Usda-Beef-Grades.htm

Також технічно Prime Rib - це не «стейк», а скоріше «шматочок смаження». Якщо хтось бере шматочок сирого ребра і на грилі або накручує його як біфштекс, це "око риба" , а також може бути як "кісткою", так і "кісткою" . (вживання слова "первинний" відноситься до первинного розрізу яловичини; перший розріз м'ясоруб буде використовувати для розрізу яловичини за межі чвертіння, воно абсолютно не пов'язане зі словом "прем'єр" у "першому ребро")


[Редагувати 12-21-17: Додаткові дослідження вказують на те, що я перевернув причинно-наслідкові зв’язки. USDA обирає термін "Prime" через популярність "Prime Rib", терміна, який, очевидно, існував до системи оцінювання USDA. Що ще важливіше, що "Prime Rib" вирізається між ребрами №6 та №12, але може бути сорту, відмінного від "Prime". Однак початковий пункт залишається вірним, що "Усі первинні ребра стоять за смаженими ребрами, але не всі стоячі ребра є першими". "Стійка смаженої ребра" може містити (або бути виключно) поза межами 6-12. Різниця потенціалів полягає в тому, звідки всередині ребра первісно обрізається смажена.]


4
Насправді .... Смаження "Prime Rib" називалося Prime Rib, перш ніж класифікувати яловичину як "Prime", "Choice", "Select" та ін. коли-небудь починалося. Смаження Prime Rib ще можна назвати смаженим Prime Rib, будь то "Prime" або "Choice". Це пояснюється тим, що вона є найпрем'єрнішою нарізкою яловичини. Ви можете мати Prime Rib "Choice" або Prime Prime. Отримаєте?

Повторюючи те, що сказав @ user42275, "основне ребро" НЕ означає, що це м'ясо вищого ґатунку. Це назва нарізки м’яса.
mpoisot

Я працював у м’ясному магазині кілька років - все, що зазначено тут, є 100% законним. Чудова відповідь. Тож багато людей не розуміють, що є багато, багато шматочків яловичини, які походять від "ребра" - смажена ребра \ стейк, дельмоніко, смажена ребра \ головне ребро ...
Дерек Евермор

5

Основне ребро може бути як стейком, нарізаним від смаженої, так і цілим смаженим. Іншими словами, це не точний термін.

Смажена сторона ребра точніша. Ви можете отримати більше однієї основної реберної стейки з стоячої реберної смаженої страви. Смажена сторона ребра повинна бути принаймні з 2 ребер.

Смажена реброва очка - це стояча реберна смажена зі знятими ребрами.

Основне ребро (стояче печене ребро або стейк, вирізане з цієї області) насправді не є обов'язковою яловичиною USDA.


1
Ти мав на увазі сказати «крупа, нарізана від смаженої або всієї смаженої»?
Бенрі

1
Я не погоджуюся з тим, що «смажене ребро» та «смажена ребра» є синонімами - «смажене ребро» може бути просто оком (без реберних кісток), тоді як «стоячи» завжди містять ребра.
Джо

здається, що «смажена ребра» також походить від назви «delmonico roast»: recepttips.com/glossary-term/t--35218/rib-eye-roast-beef.asp ; foodubs.com/MeatBeefRibs.html ; missvickie.com/howto/meat/meatbeefnames.html ; та картинка, sans- bone
Джо

1
-1 неточна інформація
Cos Callis

1

Первинний називається 7 кістковим ребром, 4 довгі кістки з кінця внизу називаються основним реберцем, як правило, використовуються для кістки в стейках та стейках з риби, оскільки м'яз разом із кісткою довший. 3 коротші кісткові частини з кінця патрона - це стояче ребро, яке більше підходить для першокласних обсмажених печей, оскільки воно є більш сильно мармуровим. Це говорить про те, що м'ясо однаково ніжне у всіх важчих кишенях жиру, що розвиваються у напрямку до стоячого ребра, тому цілу сім кісткових частин можна нарізати або на стейки, або на смаження, а вміст жиру є єдиною різницею.


0

Смажена ребра - це нарізка яловичини, включаючи кістки (якщо тільки вона не є кісткою або Eye of Rib)

Прайм - це сорт яловичини, з великою кількістю мармуру та жиру, щоб досягти оптимальної ніжності та аромату.

Опис "Prime Rib" використовувався ще до того, як FDA почала використовувати "Prime" як сорт яловичини, тому деякі обсмажені під назвою "Prime Rib" можуть походити з яловичини, що не сортується.

Ви можете отримати смажену ребру в будь-якому сорті або породі яловичини (описи сорту від USDA.gov , зокрема: [ https://www.fsis.usda.gov/wps/portal/fsis/topics/food-safety-education/ отримати відповіді / аркуші про безпеку харчових продуктів / виробництво-інспекція / інспекція та класифікація м'яса-птиці-що-що-відмінності_ / інспекція та класифікація-відмінності /! ут / р / a1 / jZFRT4MwEMc_DY9di8yF-UZIzIYOXBYd42Xp4FpIoCVtkcxPb8EHnRm69qV39_tf2__hDKc4E_S94tRUUtB6iLPFkWzJwl2GJEqW7iNZx2_b5CkMib-7t8DhDyD2btRPrID8p49uuOBObcINx1lLTYkqwSROORhEhe5BaZwyKQukKQNzRozmBukSwNhCq2TR5YMVFi6sVLcwhjj9Po8lrmhRCY4kQw1QM-Za2dVGnVFfDgkFyJSAiooxUCBy0MfJLj8gvMfZ5ReJa_c69nbzVRR7JJn_Bq7M4AuYNtm6yGt5Ggd-CMTJ861dCoZHqFmnbLo0ptUPDnFI3_czLiWvYZbLxiHXJKXUBqeXJG6b1_TjOViR6qXZ-zr4BEpuht4! / # 5)] [1]

Прем'єр: "виробляється з молодої ситної великої рогатої худоби. Він має велику мармуровість і зазвичай продається в ресторанах та готелях. Найкращі смачні страви та стейки відмінно підходять для готування на сухому теплі (обварювання, смаження або гриль)".

Вибір "є якісним, але має менше мармуровості, ніж Prime. Вибір смажених та стейк із корінця та ребра буде дуже ніжним, соковитим та смачним та, як і Prime, підходить для готування на сухому вогні. Багато менш ніжних скорочень такі, як ті, що є з крупою, круглої та лопатевої патрони, також можна готувати на сухому вогні, якщо не перегрітись. Такі розрізи будуть найніжнішими, якщо "тушковані" - обсмажені або заквашені з невеликою кількістю рідини в щільно накритій кришці сковорода ».

Вибір "дуже однорідний за якістю і, як правило, вищий, ніж вищі сорти. Він досить ніжний, але, оскільки він має менше мармуровості, йому може не вистачати трохи соковитості та аромату вищих сортів. Тільки ніжні надрізи (локони, ребро , філе) слід готувати на сухому вогні. Інші надрізи слід маринувати перед варінням або тушкувати, щоб отримати максимальну ніжність та аромат ".

Стандартні та комерційні "часто продаються як недекларовані або як м'ясо" торгової марки ".

Утиліти, різаки та консерви "рідко, якщо взагалі продаються в роздрібній торгівлі, але замість цього використовують для приготування яловичого фаршу та перероблених продуктів".

Сертифікована торгова марка Angus "Вибір яловичини з голівкою чорного типу (типовий для породи Ангус), оцінений на мармуровість, розмір та однорідність" ( https://www.certifiedangusbeef.com/cuts/grades.aspx )

Моє нещодавнє порівняння «Постійних смажених ребер» у великій бакалії показало, що яловичина першокласного сорту мав густу мармуровість та великі кишені чи кульки жиру; на обсмажених маркуванні Ангус були дуже тонкі мармурові нитки, і Вибір не мав мармуру. Я отримав вибір, і хоч рідкісний був приємно ароматним і ніжним, він аж ніяк не порівнявся з соковитим тендером Прем'єр і Ангусом, якого я раніше отримував.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.