Тост хліба в газовій печі


4

Я намагаюся підсмажувати хліб в газовій печі на стійці приблизно в 8 дюймів від дна, але всі грінки в центральній частині стійки згоріли, а ті, хто вбік ідеальні, це нормальна річ з газовими духовками або моя піч несправна? Нижня кришка на місці, я нічого не коригував, використовую температуру 180 градусів за Цельсієм. Будь ласка, не кайте мене за те, що я пробую це, я просто експериментую, щоб дізнатися, чи зможу я економити на обладнанні та навіть енергії, оскільки більшість разів щось інше буде йти в духовці.

Я підозрюю, що саме через те, де полум'я знаходиться внизу, і що я міг би поставити товсту металеву пластину на центр підлоги духовки, щоб запобігти цьому, але я вважаю за краще почути когось із досвідом чи будь-якого іншого експерта.

Відповіді:


3

Ми робимо це часто. Гарячі точки розвиваються і в нашій духовці, але ми контролюємо річ, просто поміняючи хліб з центру на край двічі по ходу процесу.

Я думаю, що додавання "товстої металевої пластини" теж би зробило, але час випікання збільшиться (або принаймні час, необхідний для попереднього нагрівання духовки, буде більшим).

HTH!

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.