Як зберегти заварне яблуко?


4

Термін зберігання заварного яблука дуже короткий, а також він дуже делікатний. Як можна довше зберігати його свіжим? До цього часу я намагався заморозити його, а також зберігати його в герметичній коробці, але вони не спрацювали. Якісь кращі ідеї?

Відповіді:


2

Для того, щоб зберегти ваш заварний крем, я б запропонував їх консервувати, оскільки ви вже його перемололи. Це дійсно втрачає свіжість, але термін зберігання триватиме довше.

Консервування також є хорошим методом, оскільки можна використовувати упаковку з вакуумною герметичністю, яка обмежує потрапляння повітря в упаковку, і це є причиною розмноження мікроорганізмів.


0

Ви можете спробувати sous-vide або зброджувати його залежно від того, що ви плануєте зробити з ним?


Цікаві підходи, чи є у вас досвід з цими, якими ви могли б поділитися?
Еріка

1
Sous vide - це не метод збереження.
румчо

Sous-vide - це французьке слово, що описує техніку приготування їжі, так, але також це спосіб просто зберігати їжу в анаеробному середовищі, наприклад, їжу, яка підлягає цвілі або комах. Ви просто висмоктуєте повітря з мішка, і він зберігається краще, ніж якщо ви його випускаєте.
Джулі

Джулі, ти маєш на увазі "вакуумне ущільнення"? Чи можете ви відредагувати свою публікацію із уточненнями? І запитувач хоче зберегти його свіжим - я не впевнений, чи підходить тут бродіння, оскільки процес суттєво змінює продукт.
Stephie
Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.