Як довго можна залишити піцу в морозильній камері?


2

Сьогодні у мене вдома була піцерія. Я замовив 10 великих піц, але це було занадто багато, і п'ять залишилися. Я не хочу їх викидати. Чи можна заморозити залишки? Якщо так, то як довго його можна зберігати у морозильній камері без втрати якості?

Відповіді:


2

Я не знаю, чи можна зберегти якість як "таку ж", але так, це можна заморозити. Звичайний сир фактично замерзає краще, ніж один з великою кількістю начинок.

Для абсолютної найкращої якості, вам потрібно обмежити горіння морозильника, а це означає, що його загорнути в щось, що запобігає витіканню вологи в контейнер, що оточує його. Це зазвичай означає щільну обгортку його у водонепроникному матеріалі.

Я рекомендую спочатку охолодити піцу в холодильнику. Я б конкретно ні заморозити суму, яку ви думаєте, що ви зможете / готові їсти протягом наступних кількох днів. (бажаєте, тому що ви можете захворіти на піцу, якщо у вас є кілька днів поспіль)

Після того, як воно охолоне, ви повинні вирішити, які частини - якщо ви збираєтеся бути єдиним, хто його їсть, ви можете лише обернути його в пачки з двох або трьох скибочок, залежно від розміру скибочок і скільки ви зазвичай їсте. Якщо у вас є сім'я, ви можете піти з великими сумами.

Для упаковки пропоную складання фрагментів подібного розміру і начинки, а потім:

  • Обмотайте кожен штабель щільно в морозильній папірці, потім закрийте будь-які шви.
  • Оберніть кожну пачку в поліетиленову плівку, потім у шар алюмінієвої фольги. (Тільки полімерна плівка дуже тонка; алюмінієва фольга може реагувати з кислим томатним соусом)
  • Розташуйте пару стопок у великій сумці-морозильній камері на блискавці і висмосніть повітря, перш ніж повністю ущільнити.

І ви повинні позначати їх, перш ніж вони підуть у морозильну камеру з тим, чим вони є, і коли ви її придбали (тому, якщо ви знайдете через місяць, знаєте, що вам потрібно або з'їсти її незабаром, або позбутися її).

Для розморожування / повторного нагрівання ... якщо він все ще міцно загорнутий, можна спочатку розморозити його в холодильнику. Якщо це не так, то в кінцевому підсумку ви будете мати конденсат ззовні, так що краще йти прямо з морозильника в піч. (або мікрохвильову піч на низькій потужності, потім піч).

Точний час і температура в духовці залежить від товщини земної кори, кількості і вмісту води в начинках, і якщо ви збираєтеся від танути або заморозити. Як загальну рекомендацію, рекомендую починати з помірно гарячої печі (350 ° F / 180 ° C), якщо вона розморожена; трохи нижче, якщо заморожений, і готуйте, поки він не прогріється.

Інші речі, які ви можете зробити, щоб покращити якість піци:

  • Підійміть тепло до кінця, якщо вам подобається, що ваш сир розплавлений / клейкий
  • Після того, як він трохи прогріється, додайте попередньо приготовані начинки і додаткове обсипання сиру зверху.
  • Покладіть його під бройлер / гриль (тільки верхнє тепло), щоб отримати верхню засмагу. (також корисно під час додавання начинок)
  • Попередньо підігрійте аркуш або камін для випікання, і на місце для піци викладіть піцу. (але не попередньо нагрівайте до сильного тепла, як якщо б ви приготували його з сирого тіста)
  • Відрегулюйте полицю духовки залежно від того, як вам подобається піца і / або як коричнева вона вже є. Знизити, щоб зменшити кількість додаткового підсмажування зверху і приготувати кору більше; вище для протилежного.

1
Ви також можете повторно нагріти в сковороді ... просто покладіть кришку, щоб сир тепла, теж. (а якщо сир взагалі не тане, поставте a мало трохи води там, так що ви отримуєте пару пари)
Joe

0

Ви можете заморозити залишилася піца протягом декількох місяців, якщо вона загорнута добре, найголовніше, щоб отримати його, перш ніж вона сидить занадто довго. Підігрівання в духовці є кращим способом, ніж мікрохвильова піч, що залишилася піца робить кору жувальної.

Використовуючи наш веб-сайт, ви визнаєте, що прочитали та зрозуміли наші Політику щодо файлів cookie та Політику конфіденційності.
Licensed under cc by-sa 3.0 with attribution required.